Borderlands 2’nin Tiny Tina DLC’si bağımsız olarak piyasaya sürüldü

2K ve Gearbox Software, Borderlands 2’nin Tiny Tina DLC’sinin bağımsız sürümünü piyasaya sürdü. Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure olarak adlandırılan içerik artık Borderlands 2’ye sahip olmanıza gerek kalmadan PlayStation 4, Xbox One ve PC’de oynanabiliyor.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep, ilk olarak 2013’te Borderlands 2 için DLC olarak piyasaya sürülmüştü. Yeni genişleme, Bunkers and Badasses adlı Dungeons & Dragons benzeri bir oyunda her biri kendine has becerileri olan 6 eşsiz ve çok güçlü Mahzen Avcısı arasından karakterinizi seçerek solo ya da kooperatif olarak kaotik ve fantastik savaşlara katılmanıza olanak tanıyor.

Bağımsız genişlemede geniş yelpazede bir cephaneliği kullanırken bir yandan da çeşitli büyülerle şimşekler ve ateş topları atarak yolunuza çıkan düşmanları yerle bir edebiliyorsunuz. Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep, fantastik elementler, eğlence ve aşırı miktarda büyülü ganimetle dolu bu apayrı hikâyeyle, her şeyin başlangıcı niteliğinde geldi.

Tiny Tina, DLC’de Bunker Master olarak rol oynuyor ve bu konuda oldukça kötü. Macera sadece kaleler, zindanlar ve sihirli ormanlar arasında ilerlemek kadar basit değil. Çünkü Tiny Tina, boss’ların özelliklerini değiştiriyor, konum ayrıntılarını değiştiriyor ve hatta karakterleri yeniden adlandırıyor.

Fragmanda görüldüğü üzere genişleme, DLC sürümünün tüm içeriğinin yanı sıra Badass Heads gibi yeni ganimet sandıkları ve kozmetiklerle birlikte geliyor. Bağımsız sürüm, yeni oyunculara Mart 2022’de piyasaya sürülecek olan Tiny Tina’s Wonderlands oyunu çıktığında neler bekleyebilecekleri konusunda bir fikir vermeyi amaçlıyor.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure, PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürüldü. Epic Games hesabı olanlar, 95 TL değerindeki oyunu 16 Kasım tarihine kadar ücretsiz alabiliyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.