Bugsnax: The Isle of BIGsnax güncellemesi duyuruldu: 2022’de gelecek

Bugsnax, 2022’nin başlarında “Isle of BIGsnax” adlı büyük bir güncelleme alacak. PlayStation State of Play canlı yayınında duyurulan duyurulan güncelleme, oyuna daha büyük boyutlu Bugsnax türleriyle dolu tamamen yeni bir biyom getirecek.

Isle of BIGsnax, oyunculara Snaxburg’da özelleştirilebilir bir kulübenin yanı sıra, ortamı güzel ve sade hissettirecek mobilya ve aksesuarlar da sunacak. Ayrıca Bugsnax’a yeni sesli diyaloglar ve tamamlanması gereken birçok zorluk ve görev ekleyecek.

Yeni biyom, daha önce su altında olan ve artık ortaya çıkan, normalden birkaç kat daha büyük olan tarih öncesi Bugsnax türlerine ev sahipliği yapan yeni bir ada olarak tanımlanıyor. Haliyle, bu Bugsnax’ları yakalamak normalden daha zor olacak. Isle of BIGsnax için yayınlanan fragman, oyuna gelecek yeni yaratıklara, kulübeye ve eşyalara derinlemesine bir bakış sundu.

Bugsnax: The Isle of BIGsnax – State of Play fragmanı

Isle of BIGsnax güncellemesi, büyük canavarları yakalamaya yardımcı olacak yeni bir oyun mekaniğiyle birlikte gelecek. Shrink Spice adlı yeni bileşen, dev böcekleri yakalanabilir bir boyuta indirecek. Şanslıysanız, evcil Bugsnax’larınıza giydirebileceğiniz yeni nadir şapkalar da bulabileceksiniz.

Yeni kulübe de güncellemeyle birlikte Snaxburg‘da olacak. Oyuncular, posta kutularındaki görevleri ve zorlukları tamamlayarak mobilya kazanabilecekler. Geliştirici Young Horses, bu zorlukların oyunda değişim yaratarak keşfetme ve yakalama şeklinizi sarsacağını söylüyor. Bunun ne anlama geldiğinden emin değiliz. Ancak 100’den fazla zorluk ve 30 görev olacağını biliyoruz ve bu da seçebileceğiniz toplam 200 dekorasyon eşyası anlamına geliyor.

Bugsnax, şu anda PS4, PS5 ve PC platformlarında mevcut. Yeni “Isle of BIGsnax” güncellemesi hakkında daha fazla detay açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.