Knockout City’nin PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri yolda

Velan Studios’un aksiyon ve spor karışımı çok oyunculu oyunu Knockout City için geliştirilmiş PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri yolda. Yükseltimiş sürümler, 2 Kasım‘da yayınlanacak ve tüm yeni nesil konsollarda 120 FPS desteği sunacak.

Knockout City, PlayStation Plus Kasım ayı oyunları arasında yer alıyor. PS Plus oyunlarının 2Kasım’da erişime açılmasıyla birlikte, PS5 konsolunuzda yeni nesil kalitesinde geliştirilmiş özelliklerin keyfini çıkarabileceksiniz. Yükseltmeler, tercihinize göre konsollarda yüksek çözünürlük (Kalite) veya kare hızı (Performans) arasında seçim yapmanıza olanak tanıyacak.

Knockout City

Knockout City, PS5 ve Xbox Series X/S konsollarında aşağıdaki Kalite/Performans seçeneklerini sunacak:

PS5: Yerel 4K çözünürlükte 60 FPS veya 1440p’de (yükseltilmiş 4K) 120 FPS
Xbox Series X: Yerel 4K çözünürlükte 60 FPS veya 1620p’de (yükseltilmiş 4K) 120 FPS
Xbox Series S: 1440p çözünürlükte 60 FPS veya 1080p’de 120FPS

Yeni sürümler ayrıca daha önce oyunun yalnızca PC ve Xbox One sürümleri tarafından kullanılan daha yüksek kaliteli dokuları da beraberinde getirecek. Stüdyoya göre, PS5 ve Xbox Series X sürümleri ayrıca yeni bölge ışıkları, top ışıkları, parçacık ışıkları, iyileştirilmiş küresel aydınlatma ve yerel ışık gölgeleri dahil olmak üzere, gelişmiş aydınlatmaya sahip olacak.

Knockout City’nin PS4 veya Xbox One sürümlerine sahip olan oyuncular, ücretsiz olarak yükseltme yapabilecekler. Ücretsiz yükseltme imkanı, Xbox Game Pass Ultimate (veya EA Play) veya PS Plus aracılığıyla edinilen sürümler için de geçerli olacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.