PlayStation Plus Kasım ayı ücretsiz oyunları duyuruldu

Sony, PlayStation Plus Kasım ayı ücretsiz oyunlarını State of Play canlı yayınının ardından gecikmeli olarak duyurdu. PS Plus abonelerini önümüzdeki ay 6 yeni oyunu kütüphanelerine ekleyebilecek. Konsol devi, söz verdiği gibi PSVR’ın 5. yıl dönümüne özel olarak ekstra üç oyun veriyor.

PlayStation Plus Kasım 2021 oyunları, Knockout City, First Class Trouble ve Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning olarak açıklandı. Bu üç oyuna, bonus PSVR oyunları The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners ve Until You Fall eşlik edecek. PS Plus abonesi olan PS5 ve PS4 oyuncuları, verilen oyunların tamamına ek ücret ödemeden sahip olacak.

Listedeki altı oyunun tamamına 2 Kasım Salı gününden itibaren erişebleceksiniz. Knockout City, First Class Trouble ve Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning’i 6 Aralık Pazartesi gününe kadar oyun kütüphanenize ekleyebileceksiniz. The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition ve Until You Fall ise 3 Ocak Pazartesi gününe kadar mevcut olacak.

PlayStation Plus Kasım 2021 oyunları

Knockout City

Knockout City (PS5 & PS4)

Spor ve aksiyonu bir araya getiren oyunu Knockout City, PS4 ve PS5 oyuncularına verilecek. Mayıs ayında piyasaya sürülen renkli yakan top oyunu, kooperatif takım tabanlı oyuna büyük önem veriyor. Bu nedenle arkadaşlarınızla oynamanızda fayda var. Ayrıca PlayStation Plus kataloğuna eklenmesiyle birlikte PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerine kavuşacak.

First Class Trouble

First Class Trouble (PS5 & PS4)

First Class Trouble, altı kişinin lüks bir uzay kruvazöründe çevrimiçi olarak birlikte oynadığı bir parti oyunu. Her oyunun başında, dört oyuncu rasgele Resident‘lar olarak seçilecek ve iş birliği içinde kötü bir yapay zeka CAIN‘i kapatmaya çalışacak. Diğer iki oyuncu, yalan söyleyen, aldatan ve onları durdurmak için ne gerekiyorsa yapan Personoid‘ler olacak. Takım çalışması hayatta kalmanın anahtarı, tabii güvenebilirseniz.

First Class Trouble, PlayStation Plus oyunu olarak piyasaya sürülecek ve hem PS4 hem de PS5 oyuncularına verilecek.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, PlayStation Plus

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning çok satan romanların yazarı R.A. Salvatore, Spawn’un yaratıcısı Todd McFarlane ve Elder Scrolls IV: Oblivion’ın baş tasarımcısı Ken Rolston’ın imzasını taşıyor. Büyüleyici grafikler ve geliştirilmiş oyun deneyimiyle güncellenen Re-Reckoning, engin bir oyun dünyası içinde heyecanlı ve özelleştirilebilir RPG savaşları sunuyor.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, PlayStation Plus abonelerine PS4 sürümüyle verilecek. PS5 oyuncuları, geriye dönük uyumlulukla oynayabilecek.

PS Plus Ekim ayı oyunları için hâlâ şansınız var

PS Plus Ekim ayı ücretsiz oyunlarını almak için hala şansınız var. Hell Let Loose, PGA Tour 2K21 ve Mortal Kombat X’i 1 Kasım tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Geçtiğimiz ayın PS Plus oyunlarıyla ilgili detaylara buradan erişebilirsiniz.

PlayStation Plus avantajları ve çevrimiçi abonelik hizmeti hakkında bilmeniz gereken herşeye buradan ulaşabilirsiniz. PS Plus Kasım 2021 oyunlarını beğendiniz mi? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.