Xbox Game Pass üyeleri hangi Black Ops 6 içeriklerine erişebilecek?

Call of Duty: Black Ops 6, Xbox Game Pass hizmetine ilk günden dahil olacak. Abonelerin erişebileceği içerikler üyelik planına göre değişiklik gösterecek.

Black Ops 6, 25 Ekim 2024’te PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’ye gelecek. Yayıncı Activision, her Game Pass kademesinde hangi Black Ops 6 içeriğinin olacağını ayrıntılı olarak açıkladı.

Xbox Game Pass Ultimate ve PC üyeleri, Black Ops 6’nın hikaye içeriğinin yanı sıra çevrimiçi çok oyunculu ve Zombies modlarına tam erişim elde edecek.

Konsol aboneleri ise Multiplayer moduna erişmek için Game Pass Core gerektiğinden yalnızca oyunun hikayesine erişim elde edecekler.

Call of Duty, Black Ops 6

Call of Duty: Black Ops 6 – Xbox Game Pass ayrıcalıkları

Game Pass Ultimate: Ultimate aboneleri, Black Ops 6’nın hikayesini, Multiplayer ve Zombies çevrimiçi modlarını Xbox Series X/S veya Xbox One konsollarında ve PC’de oynayabilecek. Xbox konsollarında Dijital Cross-Gen Paketi’ne ve PC için Microsoft Store’da Standart Sürüm’e erişebilecek.

Game Pass PC: Bu plan, Black Ops 6’nın hikayesini, Multiplayer ve Zombies çevrimiçi modlarını PC’de oynama imkanı tanıyacak. Game Pass PC aboneleri, PC için Microsoft Store’da Standart Sürüm’e erişebilecek.

Game Pass Konsol: Yalnızca Black Ops 6’nın hikayesine Xbox Series X|S veya Xbox One konsollarında erişim sağlayacak. Konsollarda Multiplayer ve Zombies modlarını oynamak için çok oyunculu erişimi (ayrı satılır) gerekir. Game Pass Konsol aboneleri, bu modlara erişmek için planlarını Game Pass Ultimate’e yükseltmeli veya ayrıca Game Pass Core abonesi olmalı. Konsol aboneleri, Dijital Cross-Gen Paketi’ne erişebilecek.

Game Pass Core: Game Pass Core, Xbox konsollarında Black Ops 6’nın çevrimiçi modlarını (Multiplayer ve Zombies) oynamak için gereken çok oyunculu erişimini içerir, ancak tam oyuna erişmeniz için yeterli değildir. Ayrıca Game Pass Core’un tüm avantajlarının Game Pass Ultimate planına dahil olduğunu unutmayın.

Oyunun çıkış tarihinden önce Game Pass Ultimate, Game Pass PC veya Game Pass Konsol abonesi olan oyuncular, açık betaya erken erişim dahil olmak üzere iki ön sipariş bonusuna erişim kazanabilecek.

Call of Duty: Black Ops 6, Xbox Games Showcase’de oynanış fragmanıyla tanıtıldı. Oyunun sürüm, ön sipariş bonusu ve fiyat bilgilerine buradan göz atabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.