Indiana Jones and the Great Circle, 2024’te çıkacak: Yeni fragman geldi

Microsoft, MachineGames tarafından geliştirilen Indiana Jones and the Great Circle için Xbox Games Showcase’de yeni bir fragman yayınladı.

Tek oyunculu birinci şahıs macera oyunu, bu yıl Xbox Series X/S ve PC için çıkacak. Ayrıca ilk günden itibaren Game Pass kataloğuna eklenecek. Çıkış tarihi henüz kesinleşmedi.

Etkinlikte yayınlanan fragman genel olarak sinematik aksiyon görüntülerine yer veriyor. Videonun sonlarına doğru oynanış görüntüleri de var.

Indiana Jones and the Great Circle dünya çapında bir macera sunacak

Indiana Jones, oyunda Harrison Ford versiyonuyla karşımıza çıkacak. Seslendirmeyi Uncharted 4, The Last of Us ve daha birçok sevilen oyunda rol alan Troy Baker yapıyor.

Maceraperest kahramanın oyun dünyasındaki yeni serüveni, ilk film Raiders of the Lost Ark ile üçüncü film Indiana Jones: The Last Crusade arasında geçiyor.

MachineGames’e göre yolculuk, Vatikan’ın kutsal salonlarından ve Mısır’ın kurak çöllerine Sukhothai’nin yemyeşil ve batık tapınaklarından Himalayalar’ın buzul zirvelerine kadar uzanacak.

Indiana Jones, Mısır

Indiana Jones and the Great Circle genel olarak birinci şahıs bakış açısıyla oynanacak ancak ara sahneler ve belirli hareketlerde (tırmanma gibi) kamera üçüncü şahıs bakış açısına geçecek.

1937 yılında geçen macerada uğursuz kimseler Great Circle’a bağlı kadim bir gücün sırrını bulmak için tüm dünyayı aramaktadır ve onları durdurabilecek tek kişi Indiana olacak.

Keşif, sürükleyici aksiyon ve ilgi çekici bulmacalarla dolu heyecan verici bir hikâyede görkemli arkeolog Indy olarak dünyayı dolaşırken gelmiş geçmiş en büyük gizemlerden birini keşfedeceksiniz.

Indiana Jones and the Great Circle

Gecenin köründe yapılan bir hırsızlığın sonu, gizemli devasa bir adamla yapılan bir yüzleşmeyle bitince, önemsiz gibi görünen bir eserin çalınmasının ardındaki dünyayı sarsacak bir sırla karşı karşıya kalacaksınız.

Düşmanların dikkatini dağıtmak, onları silahsız bırakmak ve saldırmak için kullanacağınız Indiana’nın ünlü kamçısı da teçhizatınızın en önemli parçası olarak görevine devam ediyor.

Wolfenstein geliştiricilerinin Indiana Jones oyunu göz alıcı görünüyor. Umarız bir gün Xbox’ın çoklu platform stratejisinin parçası olarak PS5’e de gelir.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.