Call of Duty 6. Sezon Battle Pass’e Vanguard seviyeleri eklendi

Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone’da 6. Sezon Battle Pass’e, Vanguard için 24 ücretsiz seviye eklendi. Yeni seviyeler Warzone’da kullanılabilen iki yeni Vanguard silahı için dört yeni silah planı içeriyor.

Silahlar, Vanguard’ın piyasaya sürülmeden önce Warzone’da kullanılarak seviyeleri yükseltilebiliyor. Ancak silahları Battle Pass aracılığıyla yükselterek kilidini açabilseniz de, yeni oyun çıkana kadar kullanamayacaksınız. Öte yandan Black Ops Cold War’da hiç yer almayacaklar. Oyuncular ayrıca Vanguard’da kullanmak üzere XP Jetonları ve profil kozmetikleri kazanacaklar.

Call of Duty: Vanguard içerikleri, Battle Pass seviyeleri arasında

Call of Duty, Warzone

Call of Duty: Vanguard seviyeleri, 6. Sezon Battle Pass seviyelerine eşit olarak dağıtıldı. Yani içeriklerin yer aldığı seviyeleri zaten geçtiyseniz, kilidi otomatik olarak açılacak. Bunlar aynı zamanda tamamen ücretsiz ve Premium Battle Pass almanıza gerek yok. Sadece kilitleri açılana kadar Black Ops Cold War ve Warzone oynamalısınız.

Dört silah planında yer alan iki silahın Alman yapımı taarruz tüfeği STG 44 ve keskin nişancı tüfeği M1 Garand olduğu biliniyordu. Oyuncular sırasıyla seviye 24 ve 64’te “Bonerattler” ve “Warning Track” Taarruz Tüfeği Planlarının kilidini açacaklar. M1 Garand’ın “White Obsidian” ve “Heirloom” Planları ise sırasıyla seviye 34 ve 72’de açılacak.

Vanguard’ın yeni Gunsmith sistemiyle tutarlı olarak, silahların eklenti yuvaları 10’a kadar çıkıyor. Ancak Vanguard piyasaya sürülene kadar bu iki silah için tam özelleştirme yapamayacaksınız. Bununla birlikte, planları Warzone’da kullanmak, silahların seviyesini yükseltmeye ve Vanguard’ın önünde bir başlangıç yapmanıza izin verecek.

Dört silah planına ek olarak, kazanılacak 20 ek içerik katmanı daha var. Bunlar, belirli Vanguard Operatörlerinde ilerleme sağlamak için altı adet 2x XP Jetonu (2x standart, 2x silah ve 2x yeni Operatör XP jetonları) içeriyor. Ayrıca iki Amblem, üç Kartvizit, üç sprey, üç silah süsü, iki silah çıkartması ve Seviye 98’de kilidi açılan son “Clocked In” saat aksesuarı var. Bu içeriğin tamamı artık Warzone‘da mevcut ve Vanguard’ın 5 Kasım’daki lansmanından itibaren kullanılabilecek.

Tüm bu içerikler Vanguard ve Warzone entegrasyonunun başlangıcı ve 19 Kasım’daki lansmandan kısa bir süre sonra Warzone’un Verdansk haritasının yerini alan yeni Pasifik haritasının yayınlanmasıyla sonuçlanacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.