Call of Duty: Vanguard silahları, Warzone’a kilitli olarak geldi

Warzone’da 6. Sezon yayınlandı ve ücretsiz battle royale oyununa üç yeni silah geldi. Bununla birlikte güncellemenin ardından menülerde Call of Duty: Vanguard oyunundan iki silah göründü. Ancak her iki silah da kilitli ve özel teçhizatlar takılamıyor.

Vanguard’ın STG 44 silahı Warzone’un saldırı tüfeği, M1 Garand, taktiksel tüfekler menüsünde bulunabiliyor. Şu anda, her iki silah da kullanılamıyor ve kilitlerinin için nasıl açılacağına dair herhangi bir görev veya ayrıntı belirtilmiyor. Öte yandan oyuncular, Gunsmith aracılığıyla silahlarını taktiksel ekipmanlarla donatabilecek.

Call of Duty: Vanguard

Warzone, 6. Sezonla birlikte Black Ops Cold War içeriğinin son sezonu olarak geldi. Aynı zamanda Verdansk haritasının da sonu olacak çünkü oyuna bu yıl içinde Vanguard temalı bir harita eklenmesi bekleniyor. Yeni oyunun Pasifik temalı Warzone haritasının önizlemesi, daha önce Eylül ayındaki çok oyunculu etkinliği sırasında alfa öncesi görüntülerle karşımıza çıkmıştı.

Call of Duty: Vanguard silahlarına, Warzone özel maçları aracılığıyla Gunsmith’ten erişilebiliyor. Paylaşılan görüntüler, yeni oyunun entegrasyonuyla Warzone’a gelecek olan eklentilerin sayısını da ortaya koyuyor. Şu anda Warzone’da silahlara 5 eklenti eklenebiliyor ancak aşağıdaki görseller Vanguard silahlarının, Gunsmith’te 10 eklentiyle donatılabileceğini ortaya çıkarıyor.

Call of Duty: Warzone’un cephaneliğine İkinci Dünya Savaşı temalı silahların yanı sıra yeni .410 Ironhide levyeli shotgun ve Battle Pass kademelerinde açılan Grav tam otomatik saldırı tüfeği de eklendi. Ayrıca yakın dövüş silahı olarak bir baltanın da (Bladed Axe) kilidi açılabiliyor.

Activision’ın bu silahları 6. Sezonda Call of Duty: Vanguard entegrasyonuyla ekleyip eklemeyeceği veya eklenti sayısının değişip değişmeyeceği belirsiz. Neyse ki, öğrenmek için çok fazla beklemeyeceğiz. Call of Duty serisinin heyecanla beklenen yeni oyunu 5 Kasım’da konsollar ve PC için piyasaya sürülecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.