Saints Row’un açık dünyasına ilk bakış: İşte Santa Ileso’dan manzaralar

Volition ve Deep Silver, Saints Row serisini yeniden başlatan oyunun dünyasına ilk bakışı sundu. Yayınlanan oynanış videosunda, oyunun geçtiği Santo Ileso şehrinden gece ve gündüz manzaraları detaylı olarak gösteriliyor.

Saints Row’un yeni oynanış görüntüleri Game Informer aracılığıyla paylaşıldı. Şehri sergilemeye odaklanan oynanış videosu, çok aksiyona girilmese de, Güneybatı Amerika‘dan ilham alan bölgelerin nasıl göründüğüne dair fikir veriyor. Ayrıca görüntülerin alfa öncesi aşamadan alındığı belirtiliyor.

Saints Row: Santo Ileso dünyasına ilk bakış

Volition, yeni bir şehir olarak tasarlanan Santo Ileso’nun Saints Row serisinde şimdiye kadarki en büyük, en zengin ve en iddialı oyun alanı olacağını söylemişti. Santo Ileso, Güneybatı Amerika’nın kalbinde yer alan canlı, kurgusal bir şehir olarak karşımıza çıkacak. Oyuncular, devasa bir açık dünyada kendi suç imparatorluğunu kurma fırsatı yakalayacak.

Santo Ileso, yeni ve serinin önceki oyunlarından tanıdık mağazaların yanı sıra kendi radyo istasyonlarına sahip olacak. Yeni Saints Row’da her biri farklı yaşam tarzıyla öne çıkan üç çete üyesiyle birlikte şehri kontrol eden üç acımasız düşman grubuna karşı mücadele edeceğiz. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Saints Row, 25 Şubat 2022‘de PS4, PS5, Xbox One ve Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Kaçırdıysanız, Santa Ileso’yu tanıtan ilk fragmanı buradan izleyebilirsiniz. Seriyi yeniden başlatan oyundan haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.