Call of Duty: Vanguard’ın 1. Sezonu hakkında bazı detaylar ortaya çıktı

Call of Duty: Vanguard’ın 1. Sezonu ve Warzone Pacific güncellemesi 8 Aralık‘a ertelenmişti. İlk sezonda gelecek olan yeni silahlar ve operatörler, erteleme duyurusundan kısa süre sonra PlayStation’ın veritabanındaki görseller aracılığıyla sızdırıldı.

Call of Duty: Vanguard, Modern Warfare ve Black Ops Cold War gibi sezonluk güncellemelerle yeni silahlar, operatörler, yeni bir battle pass ve daha fazla yenilik getirecek. Ayrıca Vanguard’ın 1. Sezonuyla birlikte battle royale oyunu Warzone’a yeni Caldera haritasını içeren Pasifik güncellemesi ve Ricochet hile önleme sistemi gelecek.

Playstation Game Size Twitter hesabı, Vanguard 1. Sezon güncellemesinin PlayStation veritabanına eklendiğini ortaya koydu. Ortaya çıkan bilgilere göre güncellemenin boyutu PS4’te 40,7 GB olacak. Paylaşılan görsellerin de Warzone Pacific’in Caldera haritasının daha önce paylaşılan tanıtım görüntüleriyle uyumlu olduğu görülüyor.

Bir diğer sızıntı, görüntüdeki silahlardan ikisinin hafif makineli tüfekler Welgun ve M1944 Hyde Carbine olduğunu öne sürüyor. Ancak bunların diğer silahların kozmetik varyantları olması da mümkün. Sızıntılar güvenilir görünse de resmi olarak onaylanmadığını belirtelim. Activision, 8 Aralık yaklaştıkça 1. Sezon’la ilgili detayları yol haritasıyla birlikte açıklayacaktır.

Call of Duty: Warzone oyuncuları, şimdilik Verdansk haritasının son günlerinde Operation: Flashback adlı sınırlı süreli etkinliğe katılabilirler.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.