Call of Duty: Vanguard 1. Sezon ve Warzone Pacific güncellemesi ertelendi

Call of Duty: Vanguard 1. Sezon ve yeni Caldera haritasını içeren Warzone Pacific güncellemesi bir hafta ertelendi. Her iki güncelleme de 8 Aralık‘ta yayınlanacak. Activision, Sledgehammer Games ve Raven Software gecikme için herhangi bir neden sunmadı.

Vanguard’ın 1. Sezonu, yeni haritalar, oyun modları, yeni silahlar, teçhizatlar ve Zombies moduna güncellemeler getirecek. Bu arada, Vanguard oyuncuları sezon öncesinde Shipment haritasının keyfini çıkarabilir. Black Ops Cold War oyuncuları da devam eden 6. Sezon boyunca Battle Pass aracılığıyla ücretsiz Vanguard seviyelerini açabilecek.

Warzone oyuncuları sadece yeni Caldera haritasını almakla kalmayacak, aynı zamanda gelecek güncellemeden sonra Rebirth Island haritasına da erişebilecek. Standart battle royale modunun yanı sıra, Vanguard silahları ve yeni savaş araçlarını bir araya getiren Vanguard Royale modu da olacak. Oyuncular, şimdilik sınırlı süreli bir mod olan Operation: Flashback‘i oynayabilir.

Secrets of the Pacific mücadeleleri de 24 Kasım’da Warzone’a eklenecek ve Vanguard’dakilerle aynı amaca sahipler. 30 Kasım’da oyuncular, sınırlı süreli bir etkinlik ve oyun modları ile Verdansk’ın son günlerini deneyimleyecek. Caldera haritası, 8 Aralık’ta Warzone’a eklenecek olsa da, bu tarih Vanguard’a sahip olanlar için erken erişimin başlangıcı olacak. Haritaya tam erişim 9 Aralık‘ta başlayacak.

Call of Duty: Vanguard’ın çok oyunculu modlarını hafta sonu boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Ücretsiz deneme, 22 Kasım’a kadar sürecek. Detaylara buradan erişebilirsiniz. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.