Call of Duty: Vanguard’ın açık beta süreci uzatıldı

Call of Duty: Vanguard için geçtiğimiz hafta başlatılan açık beta süreci devam ediyor. Sledgehammer Games, dün itibarıyla tüm platformlardaki oyunculara sunulan açık betanın bir süre daha uzatıldığını duyurdu.

Açık beta, 22 Eylül Çarşamba TSİ 20:00‘ye kadar devam edecek. Eğer hâlâ denemediyseniz, Call of Duty serisinin İkinci Dünya Savaşı temalı bir sonraki oyununu oynama şansınız devam ediyor. Call of Duty: Vanguard’ın beta sürümü konsollarda yaklaşık 8.9 GB boş alan gerektiriyor ve oyunun özellikle çevrimiçi modlarını kapsamlı bir şekilde deneyimleme şansı sunuyor.

Call of Duty: Vanguard açık betası şu anda herkese açık olarak devam ediyor. Oyunu PlayStation Store, Microsoft Store veya Battle.net üzerinden PC için indirerek mücadeleye dahil olabilirsiniz. Buna ek olarak, betayı oynayıp 20. seviyeye ulaşanlar, tam sürümü satın aldıklarında iki ödül alacaklar:

  • Call of Duty: Vanguard piyasaya sürüldüğünde kullanılabilecek bir Silah Planı. Warzone oyuncuları, yeni ana harita bu yıl içinde yayınlandığında ödülü battle royale oyununda da alabilecek.
  • Call of Duty: Mobile için planlanan Arthur Kingsley Operatörü, betanın bitiminden kısa bir süre sonra mevcut olacak.

Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım 2021‘de PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Açık beta süreciyle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty serisinin bir sonraki oyununun Modern Warfare 2 olacağına dair söylentiler ortaya atıldı. Oyunların geliştirme döngüsü ve kaynağın güvenilirliği göz önüne alındığında iddialar doğru olabilir. Konuyla ilgili haberimize buradan erişebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.