Call of Duty: Vanguard’ın dereceli modları 2022’de gelecek

Call of Duty: Vanguard, oyunculara birbirleriyle mücadele edebilecekleri standart çevrimiçi çok oyunculu modlar sunacak. Ancak Activision, daha fazlasını isteyenler için 2022 yılında dereceli modların da geleceğini duyurdu. Yayıncı, Vanguard’da rekabetçi oyun desteğini “yeni bir seviyeye” çıkaracağını öne sürdü.

Black Ops Cold War’un geliştiricisi Treyarch, önümüzdeki yıl oyuna dereceli modlar ve görünür yetenek derecesi (sadece gizli ELO değil) dahil olmak üzere eksiksiz rekabetçi özellikler getireceklerini duyurdu. Stüdyo, rekabetçi modlar üzerinde Vanguard’ın geliştiricisi Sledgehammer Games ile birlikte çalışacak. İkili, ayrıca serinin resmi e-spor kolu Call of Duty League ile iş birliği yapmayı planlıyor.

Rekabetçi modların serinin Call of Duty: Vanguard’a nasıl entegre edileceğine dair ayrıntılar açıklanmadı. Activision sadece Sledgehammer ve Treyarch’ın 2022 yılında Vanguard için Dereceli Oyun desteğini yeni bir seviyeye çıkaracağını söyledi. Call of Duty League ile ilgili ayrıntılar daha sonraki bir tarihte paylaşılacak.

Black Ops Cold War, Kasım 2020’de piyasaya sürülmesinin ardından Şubat 2021’de rekabetçi League Play modları aldı. Yani geliştiriciler, Vanguard için benzer bir plan yapıyor olabilir. Bununla birlikte, eğer yeni oyunun dereceli özellikleri daha iddialı olacaksa, gelişi biraz daha fazla zaman alabilir.

Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım’da PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. İkinci Dünya Savaşı temalı yeni oyunun dereceli modları hakkında daha fazla detay geldiğinde sizlerle paylaşacağız. Son olarak, oyunun lansman içeriklerine ve güncelleme yol haritasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.