Bugsnax: The Isle of BIGsnax DLC’si yeni kupalarla gelecek

Geçtiğimiz hafta Bugsnax için Isle of BIGsnax genişlemesi duyurulmuştu. Geliştirici Young Horses Games, oyuna yeni özellikler getirecek olan DLC’nin PlayStation oyuncularına yeni kupalar sunacağını duyurdu.

Aslında geliştirici, Bugsnax: The Isle of BIGsnax genişlemesiyle birlikte ekstra kupalar sunmayı planlamıyordu. Ancak oyuncu topluluğunun sosyal medyadaki baskısı ve geri bildirimlerinin ardından oyuna yeni kupalar getirmeye karar verdiğini açıkladı.

Kinda Funny’nin ortak kurucusu, Bugsnax geliştiricilerini ikna etti

Kinda Funny’nin ortak kurucusu Greg Miller, Bugsnax Twitter hesabından yapılan DLC duyurusunun altında yeni kupaların gelip gelmeyeceğini sordu. Ancak Young Horses bu talebe başta olumsuz yanıt verdi. Ancak Miller, geliştiriciyi teşvik etmeye (ve hayranların desteğiyle biraz da baskı yapmaya) devam ederek fikirlerini değiştirmeyi başardı.

Young Horses kurucu ortağı ve başkanı Philip Tibotoski, karar değişikliğini, “Atılan tweetleri gördük ve yaklaşık 20 dakika sonra takım sohbetindeki düşünce, ‘Sanırım yeni kupalar ekliyoruz’ oldu.” ifadeleriyle duyurdu.

Isle of BIGsnax DLC’si, geçtiğimiz hafta gerçekleşen PlayStation State of Play canlı yayını sırasında duyuruldu. Genişleme içeriği, tarih öncesi türlerin bulunduğu Snaktooth adasında geçecek. Yeni türlere ek olarak keşfedilecek yeni bölgeler ve yeni bir kulübe gelecek. Bugsnax: Isle of BIGsnax, 2022’nin başlarında PS4, PS5 ve PC için yayınlanacak. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Bugsnax’a gelecek olan yeni kupalar belli olduğunda sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.