Call of Duty: Vanguard’ın hikaye modundan oynanış görüntüleri geldi

Activision, Gamescom sırasında Call Of Duty: Vanguard ile gelecek olan hikaye (campaign) modunu sergiledi. ardındaki katmanları kaldırdı. Yayıncı, etkinlik sırasında paylaştığı genişletilmiş bir demo aracılığıyla İkinci Dünya Savaşı temalı birinci şahıs nişancı oyunu hakkında daha fazlasını sergiledi.

Call of Duty: Vanguard hikaye modunun demo görüntüleri The Last of Us Part II’de Abby‘yi seslendiren Laura Bailey tarafından canlandırılan, İkinci Dünya Savaşı tarihinin en ölümcül keskin nişancılarından birinden esinlenen Rus askeri Polina‘ya odaklanıyor. Bailey, Polina’yı “şeytanın gözünün içine bakarak ‘senin için geliyorum'” diyen, ciddi ve profesyonel bir asker olarak nitelendirdi.

Call of Duty: Vanguard hikaye demosu:

Call of Duty: Vanguard için yayınlanan demo videosunda, Polina karakterinin bir düşman bölgesine gizlice sızdığını ve birini bıçakladıktan sonra güçlü bir pompalı tüfekle binayı temizlediğini görüyoruz. Daha sonra tırmanma mekanikleri kullanılarak pencere eşiklerinden gizlice ilerlediğini görüyoruz. Kahramanımız bir binaya girerek keskin nişancı tüfeğiyle bir infaz mangasını avlıyor. Orada işi bittiğinde binanın üst katından aşağı inmeye başlayarak önüne geleni indiriyor.

Polina dışarı çıktığında düşman tanklarının kol gezdiği bir bölgede ilerliyor. Yine gizlice sızdığı bir binada düşmanları öldürürken biri tüfeğinin dipçiğiyle Polina’ya vuruyor ve ekran kararıyor. Oyun daha sonra bir saat öncesine atlayarak kahramanımızın Rus kampında, savaşta hizmet etmek için kaydolmaya hazırlandığı görüntülere yer veriyor. Ancak birden bombardıman uçakları geliyor ve Polina, hayatta kalmak Uncharted tarzı tırmanışlar yapıyor.

Demo hikaye modu hakkında sadece bu kadarını sergiliyor. Call of Duty: Vanguard’ın geliştiricileri, tırmanış mekanikleriyle gizliliği bir araya getirerek son derece iyi bir iş çıkarmış. Oyunun grafikleri her zamanki gibi göz alıcı ve İkinci Dünya Savaşı meraklılarını cezbedecek bir aksiyon sunuyor.

Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım‘da PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun Alfa ve Beta testlerinin tarihlerine buradan ulaşabilirsiniz. Gelecek haber ve güncellemeler için takipte kalın.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.