Death Stranding Director’s Cut’ın yeni özelliklere odaklanan oynanış videosu yayınlandı

Death Stranding Director’s Cut önümüzdeki ay PS5 konsollarına PS4 sürümünde bulunmayan çeşitli yeni içerikler ve geliştirmelerle gelecek. Gamescom Açılış Gecesi Canlı Yayını oyuna eklenen yeni özelliklerden bazılarını sergileyen yaklaşık dokuz dakikalık bir oynanış videosuyla sona erdi.

Kahraman Sam Bridges, oyunda kargocu görevinde ve teslimatları tehlikeli dünyada tamamlamasını daha kolay ve daha güvenli hale getirecek yeni özellikler geliyor. Director’s Cut sürümü, önemli yüksekliklerden inerken alınan darbeyi azaltabilen iticilere sahip jetpack benzeri gelişmiş dengeleyicileri içeriyor.

Sam, alternatif olarak üzerindeki ağırlığı tamamen kaldırarak dost robotun artan yeteneklerinden yararlanabiliyor. Robot artık Sam’i ve daha fazla miktarda kargoyu taşıyabiliyor. Son olarak, uzak mesafelere kargo götürmek için uzun seyahat ihtiyacını ortadan kaldıran bir kargo mancınığı da var. Görünüşe göre Death Stranding, daha fantastik bir oyuna dönüşüyor.

Death Stranding Director's Cut

Death Stranding Director’s Cut ayrıca gizemli bir tesiste yeni görevler de sunacak. Tesisin bodrumunda, oyuncuların silah alıştırması yapabilecekleri ve düşmanlara sürekli sersemletme hasarı veren Maser Gun gibi yeni silahları deneyebilecekleri bir poligon var. Pratik yapmak, Sam’in teslimat becerilerini geliştirecek. Alternatif olarak, çevrimiçi lider tablosunda en yüksek puan için rekabet edebileceksiniz. Boss savaşları için artık oyuncuların istediği kadar tekrar oynayabileceği çevrimiçi sıralama sistemi de tanıtıldı.

Boş zamanlarınız da göz ardı edilmedi. Sam’in özel odasındaki müzik çalarda artık 8 yeni parça var. Öte yandan dünyanın her yerinde, vadilerin ve gediklerin yakınlarına stratejik olarak yerleştirilmiş atlama rampaları da var. Bu, sadece bir taraftan diğerine daha kolay geçmenize izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda çeşitli numaralarla gösteriş yapabilmenize olanak tanıyor. Son olarak yepyeni bir yarış pisti de oyuna eklendi.

Death Stranding Director’s Cut oynanış videosu:

Death Stranding Director’s Cut daha önce duyurulduğu üzere bir “Çok Zor” modu da alacak. Yeni nesil sürüm, PS5’te DualSense kontrol cihazının dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikler gibi özelliklerini destekleyecek. Ayrıca 3D ses, daha hızlı yükleme süreleri ve iki resim modu gibi diğer geliştirmeleri de içeriyor.

Death Stranding Director’s Cut, 24 Eylül‘de yalnızca PS5’e özel olarak gelecek. Sürümlere ve fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.