Horizon Zero Dawn, PS5’te 4K 60 FPS güncellemesi aldı

Horizon Zero Dawn, PS5 konsollarında 4K 60 FPS güncellemesi aldı. Guerrilla Games’in aksiyon RPG oyunu, Sony’nin yeni nesil konsolunda yüksek çözünürlükte ve artırılmış kare hızıyla artık daha akıcı bir şekilde oynanabiliyor.

Guerrilla, PS5 için yayınlanan 60 FPS güncellemesini Gamescom Açılış Gecesi Canlı Yayını sırasında duyurdu. Güncelleme ayrıca PS5 oyuncularına 4K dama tahtası çözünürlüğü getiriyor. Dama tahtası yöntemi, grafiksel dokuları doğal olarak oluşturmak zorunda kalmadan oyunun yükseltilmiş bir çözünürlükte görüntülemesini sağlıyor.

Horizon Forbidden West, 2022 yılına ertelendi

Horizon Forbidden West, beklenildiği gibi önümüzdeki yıla ertelendi. Gamescom Açılış Gecesi Canlı Yayını sırasında yapılan duyuruda oyunun çıkış tarihi 18 Şubat 2022 olarak açıklandı. Guerrilla, hayranlara teselli olarak PS5 güncellemesini sundu. Yine de içimiz buruk…

Devam oyunun PS5 sürümünün de 60 FPS’de çalışacağı belirtildi. Yeni nesil sürümde ekstra iyileştirmeler ve yeni oynanış sistemleri bulunurken, Guerrilla, artık ömrünün sonlarına yaklaşan PS4 konsollarının geliştirmeyi sınırlamayacağını öne sürdü. Geliştirici, tüm PlayStation oyuncularının oyundan keyif alacağını vadediyor.

Horizon Zero Dawn, yeni oyun öncesinde hikayeyi keşfetmek veya oyunun macera dolu dünyasına geri dönmek için iyi bir seçenek olabilir. PS5 güncellemesini konsollarınıza indirip daha sürükleyici bir deneyim yakalayabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.