Call of Duty: Vanguard oyuncuları şimdiden hilecilerle karşı karşıya

Call of Duty: Vanguard açık betası tüm platformlarda 22 Eylül‘e kadar uzatıldı ancak serinin yeni oyunu şimdiden hilecilerin odağında. Bazı oyuncular, çok oyunculu maçları erken bitirerek oyun keyfini baltalayan bir hileyle karşılaştı.

Vanguard için düzenlenen ikinci beta hafta sonu, PlayStation, Xbox ve PC arasında çapraz platform desteğiyle devam ediyor. Ne yazık ki oyuncular, aimbot ve wallhack gibi bilindik yöntemlerin yanı sıra maçları erken bitiren bir hileyle karşılaştığını bildiriyor. Oyun devam ederken birden sunucunun oyunu sonlandırdığını gösteren bir bildirim çıkıyor.

Call of Duty: Vanguard ile yeni hile önleme sistemi uygulanacak

Call of Duty: Vanguard betasında hilecileri görmek endişe verici ancak Call of Duty’nin yeni hile önleme sistemi bu yıl Warzone için planlanan yeni Pacific haritasının entegrasyonuyla birlikte gelecek. Vanguard piyasaya sürüldükten sonra oyuncuların hilelere karşı daha iyi korunacağını umuyoruz.

Activision, Call of Duty oyunlarında hilecilere karşı yoğun bir savaş veriyor. Battle royale oyunu Warzone’da banlanan oyuncular Vanguard’ın beta sürümünde de banlandıklarını öne sürüyor. Bu, hile yapan hesapların sayısını azaltmaya yardımcı olsa da, oyuncular hâlâ çok sayıda hileciyle karşılaşıyor.

İlk beta hafta sonu, geliştiricilere Vanguard’ın ses ve görsel sorunlarını iyileştirme çalışmaları için geri bildirim sağladı ve ikinci beta hafta sonunda görünürlüğü düzenleyen birkaç değişiklik uygulandı. Oyuncular, açık beta süresince Vanguard’ın yeni Gunfight tarzı Champion Hill modunu içeren bir dizi harita ve modu deneyebildiler.

Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım’da PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, ve PC’ye gelecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.