Call of Duty: Vanguard’ın lansman fragmanı yayınlandı

Call of Duty: Vanguard için lansman fragmanı yayınlandı. Serinin İkinci Dünya Savaşı temalı yeni oyunun, hikaye, çok oyunculu ve Zombies modlarıyla geleceğini biliyoruz. Yayınlanan lansman fragmanı, Vanguard’ın üç ana moduna odaklanıyor.

Fragman, Vanguard’ın hikayesini, 20 harita içeren çok oyunculu modunu ve Treyarch’ın geçtiğimiz günlerde tanıtılan Zombies modunu sinematik sahneler ve kısa oynanış görüntüleriyle birleştiriyor. Ayrıca izleyicilere yeni oyundaki silahların ve diğer birçok içeriğin battle royale oyunu Warzone‘a ekleneceğini hatırlatıyor.

Call of Duty: Vanguard lansman fragmanı

Call of Duty: Vanguard, İkinci Dünya Savaşı temasıyla yoğun çatışmalı savaşlara sahne olacak. Videoda oynanıştan ziyade oyunun tüm modlarından genel atmosferi yansıtan sahneler yer alıyor. Görüntülere ABD’li müzisyen Jack White’ın “Taking Me Back” adlı yeni single’ı eşlik ediyor.

Eğer Vanguard’ın hikayesi ve karakterleri oyunculardan ilgi görürse, oyunun yazarları iki devam oyunu daha yapmak istediklerini ve Call of Duty serisiyle özdeşleşen karakterler yaratmak istediklerini belirtmişti. Geliştirici Sledgehammer, Halo serisiyle özdeşleşen Master Chief gibi Vanguard’ın da kendi ikonik kahramanlarına sahip olmasını istiyor.

Son olarak Activision, geçtiğimiz günlerde Call of Duty: Vanguard ile geri dönen Zombies modu hakkındaki detayları açıklamıştı. Yeni zombi modu, birinci şahıs nişancı serisinin klasik hayatta kalma deneyimine daha fazlasını getirecek. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.