Call of Duty: Vanguard için yayınlanan tüm tanıtım videoları

Activision, serinin Call of Duty: Vanguard olarak adlandırıldığı konuşulan yeni oyunu için tanıtımlara başladı. En son battle royale oyunu Warzone’un zafer sahnesinde bir teaser videosu keşfedildi. Öte yandan içerik üreticilerine gönderilen videolar da var.

Vanguard’ın tanıtım videoları, bir süredir popüler yayıncılar tarafından paylaşılıyor. Görüntüler, merakla beklenen yeni oyunun hikayesine ya da II. Dünya Savaşı’nın Pasifik Cephesi, Doğu Cephesi, Batı Cephesi ve Kuzey Afrika’da geçen olaylara referans veriyor. Call of Duty: Warzone’da ortaya çıkan oyun sonu görüntülerini ve 1944 yılında geçen Merville Top Bataryası Savaşı’na işaret eden teaser videosunu daha önce paylaşmıştık.

İçerik üreticileri aracılığıyla paylaşılan tüm Call of Duty: Vanguard teaser videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Pasifik Cephesi

Kuzey Afrika

Doğu Cephesi

Batı Cephesi

Warzone’un zafer ekranında görünen tanıtım:

Öte yandan Vanguard’ın Warzone aracılığıyla tanıtılacağı da öngörülüyordu. Battle royale oyunu, II. Dünya Savaşı ile ilgili ilk teaser videosunu oyunculara sundu. Maç sonu görüntülerinde, beklenildiği gibi tüm oyuncular helikoptere binemiyor. Takımın son üyesi birdenbire vuruluyor ve helikopter havalanırken yerde bırakılıyor. Kamera daha sonra eski bir Rus askeri üniforması ve SSCB şapkası giymiş bir keskin nişancı kadına dönüyor.

Bazı hayranlar, teaser’da görülen kadının, 309 doğrulanmış ölümle tanınan ünlü bir Rus keskin nişancı olan Lyudmila Pavlichenko‘dan ilham almış olabileceğine dair teoriler ortaya atıyor.

PlayStation Store‘da ortaya çıkan bir sızıntıya göre, Call of Duty: Vanguard, 19 Ağustos Perşembe günü TSİ 20:30’da Warzone aracılığıyla tanıtılacak. Öte yandan oyunun Eylül ayında alfa ve beta testlerine başlayacağı, tam oyunun 5 Kasım’da piyasaya sürüleceği bildirildi.

Call of Duty: Warzone’un Vanguard’ın gelişiyle yeni bir harita alacağı da konuşuluyor. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.