Call of Duty: Warzone’un yeni Pasifik haritasının geleceği tarihi belli oldu

Call of Duty: Warzone, serinin yeni oyunu Vanguard’ın gelişinin ardından Caldera adlı yeni bir haritayı oyuncularla buluşturacak. Activision, Vanguard ve Warzone’a gelecek güncellemeleri ortaya koyan yol haritasını açıkladı ve battle royale oyununa gelecek Pasifik güncellemesinin tarihi belli oldu.

Warzone oyuncularının Verdansk’tan Caldera haritasına geçişi 2 Aralık tarihinde gerçekleşecek. Activision, güncelleme planını açıklamasıyla birlikte battle royale adasını önemli ölçüde değiştirecek olan yeni haritaya ait ekran görüntülerini de yayınladı. Öncelikle Call of Duty: Vanguard ve Warzone’un güncelleme planına yakından bakalım.

Call of Duty: Vanguard ve Warzone’un yol haritası

  • 28 Ekim (Konsol) ve 2 Kasım (PC): Call of Duty: Vanguard önyüklemeye açılıyor – Vanguard, Black Ops Cold War ve Warzone sayısız bonus içeriğe ek olarak oyununuzu çıkış anında hemen oynamaya hazır hale getirmek için şimdi ön sipariş verin.
  • 5 Kasım: Call of Duty: Vanguard Lansmanı – Campaign, Çok Oyunculu ve Zombies modlarıyla tüm cephelerde destansı deneyimler sizi bekliyor. Ek olarak, RICOCHET Anti-Cheat, sunucu taraflı girişimlerle uygulamaya başlayacak.
  • 5 Kasım – 2 Aralık: Vanguard’da Sezon Öncesi – Black Ops Cold War 6. Sezon Battle Pass Sisteminde Ücretsiz Vanguard seviyelerine erişim devam ediyor. Ardından 17 Kasım’da klasik haritalardan biri Vanguard’da geri dönecek.
  • 18 Kasım: Warzone’da Operation: Flashback Başlıyor – Verdansk için Warzone’un 100 milyondan fazla oyuncuya ev sahipliği yaptığı son 18 ayı kutlayan sınırlı süreli mod. Verdansk’taki son dansa hazır mısınız?
  • 24 Kasım: “Pasifik’in Sırlarını” ortaya çıkarın – Bu etkinlik kapsamında Warzone ve Vanguard Çok Oyunculu modlarında Caldera (Pasifik haritası) ve yeni alanları hakkında bilgi edinin.
  • 30 Kasım ve 1 Aralık: Verdansk’ın Son Saatleri. – Caldera ve 1. Sezona hazırlanırken, Warzone kararmadan önce Verdansk’a ne olduğunu görün.
  • 2 Aralık: Birinci Sezon Başlıyor – Vanguard oyuncuları, yeni Çok Oyunculu haritalar, Call of Duty: Warzone Pacific’e 24 saat özel erişim ve 1. Sezon’u başlatan daha fazla içeriğe kavuşuyor. Tüm oyuncular yeni bir Battle Pass sisteminin ve iki ücretsiz silahın keyfini çıkarabilecek. Ayrıca RICOCHET Anti-Hile sistemi Warzone’da kullanıma sunuluyor.

Call of Duty: Warzone Pacific hakkında tüm bilinenler

Call of Duty: Warzone Pacific, Caldera

Yeni harita geldiğinde battle royale oyunu, Call of Duty: Warzone Pacific olarak yeniden adlandırılacak. Ayrıca Pasifik güncellemesinin geleceği 2 Aralık tarihine doğru ilerlerken yukarıda açıklandığı üzere Verdansk’ta Operation: Flashback, Secrets of the Pacific ve Last Hours of Verdansk etkinlikleri yapılacak.

Warzone’un yeni haritası Caldera, tüm oyuncular için ücretsiz olsa da, Vanguard sahipleri, 24 saat erken erişime sahip olacak. Yani haritanın tüm oyunculara sunulacağı tarih 3 Aralık Cuma günü olacak.

Warzone Pacific, Caldera haritası

Yeni Pasifik haritası, ormanlar, plajlar, harabeler ve hatta sönmüş bir yanardağın üzerine kurulu daha farklı bir temaya sahip. Ayrıca uçaklar ve uçaksavar kamyonlarıyla Verdasnk’tan farklı bir battle royale deneyimi sunacak şekilde tasarlandı.

Caldera, 200’den fazla noktaya sahip ve boyutu açısından Verdansk ile kabaca aynı. Activision, haritanın tasarımın iki yıllık araştırmaya ve topluluğun fikirlerine dayandığını ve Verdasnk ile aynı teknoloji ve motor kullanılarak yapıldığını belirtti. Ayrıca oyuncular, önceki yıllardan Warzone silahlarını ve görünümlerini kullanabilecekler.

Call of Duty: Vanguard ve Warzone yol haritası hakkındaki tüm bilgilere ve daha fazlasına buradan erişebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.