Cyberpunk 2077’nin ücretsiz DLC ve güncellemeleri 2022 yılına ertelendi

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 için yol haritasını sessiz sedasız güncelledi. Sonuç olarak oyuna getirilmesi planlanan güncellemeler, iyileştirmeler ve ücretsiz DLC, 2022 yılına ertelendi. Plana göre, aksiyon RPG oyunu bu yıl daha fazla güncelleme almayacak.

İlk olarak bu yıl başlatılması planlanan ücretsiz DLC programının, oyundaki karanlık geleceğin dünyasına daha da fazla hayat getirecek birçok yenilik içereceği tahmin ediliyor. CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 oyuncularına vadettiği güncellemeler ve ücretsiz DLC için artık 2022’nin ilk çeyreğini hedefliyor. Stüdyonun yeni yol haritasına buradan ulaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3’ün yeni nesil sürümleri de ertelenmişti

Cyberpunk 2077, The Wticher 3

CD Projekt RED aslında yeni içerikler ve sürümler için gecikme sinyallerini vermişti. Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3: Wild Hunt’ın PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri de 2022’nin ilk çeyreğine ertelendi. Şirket, her iki oyuna da “geliştirmeyi denetleyen kişiler tarafından sağlanan önerilere dayanarak” daha fazla zaman kazandırmak istediğini öne sürdü.

Cyberpunk 2077’nin yeni yol haritasında 2021’in son yaması, Eylül ayında yayınlanan ve oyunun birçok görevinde ilerlemeyi engelleyen hataları düzelten, PS4’te GPU belleğini optimize eden 1.31 yaması olarak gösteriliyor. Oyunun en son içerik güncellemesi 1.30 yamasıyla birlikte Ağustos ayında gelmiş ve oyunculara alternatif bir Johnny Silverhand görünümü, V için iki adet ceket ve Archer Quartz “Bandit” aracını sunmuştu.

Cyberpunk 2077, geliştiriciye göre tatmin edici bir performans ve kararlılık düzeyine ulaşmış olabilir, ancak oyunda hala komik derecede hatalar var… Bir sonraki büyük güncellemenin PS5 sürümüyle birlikte geldiğini görebiliriz. Umuyoruz ki söz verdikleri tüm içerikleri önümüzdeki yılın ilk çeyreğine kadar yetiştirebilirler.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.