Call of Duty serisinin bir sonraki oyunu Modern Warfare 3 olabilir

Call of Duty 2023’ün Ağustos ayında tanıtılacağı konuşuluyor. Oyunun adı henüz net olmasa da, Modern Warfare 3 olacağı iddia ediliyor.

Insider Gaming‘in kaynakları, bu yılki Call of Duty oyununun Modern Warfare 3 olarak adlandırılacağını bildiriyor. Henüz resmi duyuru gelmese de en olası ihtimal bu gibi görünüyor.

Oyunun Sledgehammer Games tarafından geliştirildiği ancak öncekiler gibi diğer çeşitli Activision stüdyoları tarafından desteklendiği belirtiliyor.

Projenin ilk olarak Modern Warfare 2 için büyük bir DLC olarak planlandığı ancak daha sonra tam sürüm bir oyuna dönüştüğü iddia ediliyordu.

Call of Duty, Warzone 2

Modern Warfare 3 yeni bir Warzone 2 haritası getirecek

Rapora göre Call of Duty: Modern Warfare 3, hikaye, çok oyunculu ve zombi modlarının yanı sıra ilk sezonda yeni bir Warzone 2 haritası getirecek.

Söz konusu Warzone 2 haritasının Modern Warfare 2’nin hikayesinde bulunan Las Almas olduğu öne sürülüyor. Haritanın Aralık ayı başında başlaması planlanan 1. sezonda geleceği belirtiliyor.

Ayrıca birkaç kaynağa göre Modern Warfare 3’ün Zombies modu aslında bir Outbreak 2.0 olacak. Activision şu anda modun premium veya oynaması ücretsiz olması konusunda kararsız.

Outbreak, Black Ops: Cold War’da oyuncuların zombileri patlattığı ve büyük bir haritada hedefleri tamamladığı popüler bir kooperatif deneyimdi.

Daha önce Call of Duty 2023’ün beta, erken erişim ve çıkış tarihleri ortaya çıkmıştı. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.