Lords of the Fallen ne zaman gelecek? Çıkış tarihi sızdırıldı

Lords of the Fallen bu yıl oyuncularla buluşacak. Oyunun ne zaman geleceği henüz açıklamasa da, güvenilir bir kaynak çıkış tarihini açıkladı.

Xbox ve Windows mağazalarından elde ettiği verileri paylaşan veri madencisi Aggiornamenti Lumia, Lords of the Fallen’ın 13 Ekim’de çıkacağını öne sürdü.

Eğer sızıntı doğruysa, Hexworks tarafından geliştirilen ve CI Games tarafından yayınlanan oyun sonbaharda piyasaya sürülecek.

Yeni Lords of the Fallen, 2014 yılında aynı isimle piyasaya sürülen karanlık fantezi temalı aksiyon RPG oyununun yeniden geliştirilen (reboot) bir versiyonu.

Orijinal oyundan 1000 yıl sonrasında ve beş katından daha büyük, birbiriyle bağlantılı diyarlardan oluşan bir dünyada geçecek. Yani tam anlamıyla bir yeniden başlatma olacak.

Lords of the Fallen’da efsanevi bir Kara Şövalye olarak kötü Tanrı Adyr’e karşı mücadele ederken, iki paralel dünya arasında yolculuk edeceksiniz.

Lords of the Fallen

Canlılar aleminde aksiyon dolu mücadelelere girecek ve ölüler aleminin kabuslu kasvetinde eşi benzeri görülmemiş bir dehşetle yüzleşeceksiniz. Derin ve sürükleyici bir hikaye eşliğinde müthiş boss savaşları ve zorlu karşılaşmalara atılacaksınız.

Karakterinizin görünümünü kişiselleştirebilecek ve dokuz sınıftan birini seçebileceksiniz. Ayrıca istatistiklerini, silahlarını, zırhını ve büyü yeteneklerini yükseltip oyun tarzınıza uyarlayabileceksiniz.

İki oyunculu kesintisiz çevrimiçi iş birliğini destekleyen Lords of the Fallen, bu yıl PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkacak. Çıkış tarihi resmi olarak açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Bu arada oyunun Unreal Engine 5 ile geliştirilen teknik özelliklerini detaylandıran videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.