Capcom, Exoprimal’ın sezonluk içeriklerini sonlandırdı

Capcom, Dino Survival’ın manevi halefi olarak piyasaya sürdüğü nişancı oyunu Exoprimal için sezonluk içeriklerin tamamlandığını duyurdu.

Yayıncı, Title Update 4’ün yayınlanmasıyla birlikte, planlanan tüm sezonluk içeriklerin tamamlandığını belirtti. Oyun, 11 Temmuz’da sona erecek olan 4. Sezon’dan sonra 1. Sezonu geri getirecek.

Sonrasında, her ayın birinde yeni bir sezon başlayacak. Ek olarak, 1-3 Sezon Biletleri tekrar satışa sunulacak. Böylece Exoprimal oyuncuları tüm sezonlardan öğeler elde edebilecek.

Exoprimal

Capcom’un resmi açıklamasına göre Dino Survival modu ve Savage Gauntlet, Time Loop Rebellion gibi oyun sonu içerikleri de dahil tüm oyun modları oynanabilir kalacak.

Tek başına veya sadece birkaç oyuncuyla oynayanlar için Hammerhead’lerin hikayesini deneyimlemeniz ve sona ulaşabilmeniz için botlar (Yapay Zeka kontrollü Exofighter’lar) yine eklenecek.

Exoprimal, Temmuz 2023’te PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’ye gelmişti. İlk iki haftada 1 milyon oyuncuya ulaşan oyun, şu anda Xbox Game Pass’te mevcut.

Oyunun konusu, Dünya’da belirmeye başlayan dinozor orduları ve ‘neosaur’ adı verilen genetiği değiştirilmiş varyantların gezegen için oluşturduğu tehlike etrafında dönüyor.

Exoprimal

Exofighter’lar adı verilen özel askerler olarak, başlangıçta size yardım etmek için tasarlanmış ancak sonra kontrolden çıkan bir yapay zeka olan Leviathan ile başa çıkarken tarih öncesi düşmanları yenmek zorundasınız.

Oyunda çeşitli PvE ve PvP görevlerinde yer alarak olabildiğince hızlı bir şekilde yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Görevler, oyuncu yeteneğine veya diğer faktörlere göre değişiklik gösteriyor.

Exoprimal, eleştirmenler ve oyuncular tarafından karışık yorumlarla karşılandı. Şu sıralar Steam’deki oyuncu sayısı üç haneli rakamları bile göremiyor…

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.