Capcom Showcase’de yer alacak oyunlardan üçü onaylandı

Capcom önümüzdeki hafta başında gerçekleştirileceği Capcom Showcase etkinliğinde yer alacak oyunlardan üç tanesini duyurdu.

Gösteride Ghost Trick: Phantom Detective, Exoprimal ve Dragon’s Dogma 2 sergilenecek. Yayıncı paylaştığı duyuru videosunda daha fazlasını vadetti.

İlk olarak 2010 yılında piyasaya sürülen klasik bulmaca çözme macerası Ghost Trick: Phantom Detective, 30 Haziran‘da oyuncularla buluşacak.

Dino Crisis’in manevi halefi olarak kabul edilen Exoprimal, 14 Temmuz‘da piyasaya sürülecek. Oyunla ilgili detaylara ve sürüm bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz çıkış tarihi belli olmayan Dragon’s Dogma 2 için de beklenen duyuru gelebilir. Aksiyon RPG oyununun ilk oynanış fragmanı geçen ay PlayStation Showcase sırasında paylaşılmıştı.

Exoprimal

Capcom Showcase ne zaman gerçekleşecek?

Capcom Showcase, 13 Haziran Salı TSİ 01:00’de başlayacak. Canlı yayını takip edebileceğiniz sosyal medya kanallarını buradan öğrenebilirsiniz.

Capcom’a göre etkinlik yaklaşık 36 dakika sürecek ve çocuklar için uygun olmayan bazı oyunlara yer verilecek. Gösteri, Summer Game Fest kapsamında gerçekleşecek.

Bu arada Summer Game Fest 2023 programına buradan ulaşabilirsiniz. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.