Marvel’s Spider-Man 2’nin çıkış tarihi ve sürümleri duyuruldu

Marvel’s Spider-Man 2, PlayStation Showcase‘de sahne almasına rağmen çıkış tarihi açıklanmamıştı. Beklenen duyuru Summer Game Fest 2023’te geldi.

Heyecanla beklenen devam oyunu, 20 Ekim 2023 tarihinde PS5 için çıkacak. Ön siparişler 16 Haziran’da açılacak. Insomniac Games oyunun sürümlerini ve ön sipariş bonuslarını tanıttı.

Gösteri sırasında Spider-Man 2’nin yaratıcı yönetmeni Bryan Intihar ile yapılan röportajda kapak fotoğrafı, konsept görselleri eşliğinde sergilendi.

Marvel’s Spider-Man 2 sürümleri ve ön sipariş bonusları

Marvel’s Spider-Man 2 için ön sipariş verenler farklı renk seçeneklerine sahip kostümler, bir aygıt ve üç beceri puanı alacaklar.

Bunlar, Peter için üç renk seçeneğiyle açılabilen Arachknight kostümü, Miles için yine üç renk seçeneğiyle Shadow Spider kostümü, Web Grabber aygıtı ve üç beceri puanı olacak.

Digital Deluxe Edition, ana oyunu, tüm ön sipariş bonuslarını, Peter ve Miles için beşer benzersiz kostümü (toplamda 10), ek Fotoğraf Modu çerçevelerini, çıkartmalarını ve iki ekstra beceri puanını içerecek.

Spider-Man 2, Peter Parker, Kraven the Hunter

Collector’s Edition ise Digital Deluxe Edition için bir kupon, bir Steelbook kutu ve Peter Parker ile Miles Morales’in Venom ile savaştığı 19 inçlik bir heykelle birlikte gelecek. Görünüşe göre bu sürüm yalnızca Sony’nin çevrimiçi mağazası PlayStation Direct aracılığıyla alınabilecek.

Türkiye fiyatları henüz belli değil ancak Standart sürüm 70 dolar, Digital Deluxe sürüm 80 dolar ve Collector’s sürümü 230 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak.

Marvel’s Spider-Man 2 sürümleriyle ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ön siparişler açıldığında fiyatları sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.