Century: Age of Ashes, 2022’de konsollara ve mobil cihazlara gelecek

Playwing’in oynaması ücretsiz çok oyunculu ejderha savaşı oyunu Century: Age of Ashes, 2022’de PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve mobil cihazlara gelecek. Oyunun PC sürümünün 2 Aralık’ta piyasaya sürüleceği duyurulmuştu.

Century: Age of Ashes, oyuncuları efsanevi ejderha savaşçıları olmaya davet ediyor. Oyunun çok oyunculu savaşlarında aralarından seçim yapabileceğiniz üç oyun modu ve üç benzersiz sınıf olacak. Oyuncular tek başına veya arkadaşlarıyla çevrimiçi olarak takım kurabilecek.

Century: Age of Ashes

Üç oyun modu, 3v3 ve 6v6 aralığında çok oyunculu mücadelelere sahne olacak. Century: Age of Ashes’da yer alacak olan oyun modları şunlar:

  • Spoils of War: Kendi altın yuvanızı korurken güçlü yaratıklardan ve düşman ekiplerden altın çalmaya çalışacak ve çeşitli beklenmedik durumlara uyum sağlamak zorunda kalacaksınız.
  • Carnage: Rakiplerinize cehennemi yaşatmak için arenada ortaya çıkan özel güçlendirmelere sahip olmaya çalışacağınız 6v6 savaş çılgınlığı. Bu Takımlı Ölüm Maçı, gerçek Dragon binicilerine göre!
  • Gates of Fire: İki takımın bayrağa sahip olmak için çatıştığı benzersiz bir mod. Bayrağı tutarken arenanın etrafındaki özel kapılardan geçerek puan kazanmalısınız.

Century: Age of Ashes, her biri kendi yeteneklerine sahip 3 benzersiz sınıfla farklı oyun stillerini deneyimlemenizi sağlayacak. Savunma ve şaşırtma için Windguard, takip ve yok etme için Marauder veya gizlilik ve tuzaklar için Phantom‘u seçebileceksiniz. Playwing, oyuna zaman içinde yeni sınıflar getireceğini açıkladı.

Arenada öne çıkmak için özenle tasarlanmış kozmetik ürünler de olacak. Oynarken deneyim kazanacak, ejderhanızı ve binicisini kişiselleştirmek için harika görünümlerin kilidini açacaksınız. Eşyalar tamamen kozmetik olacak ve savaşta hiçbir avantaj sağlamayacak.

Century: Age of Ashes fragmanı

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.