PlayStation State of Play önümüzdeki hafta geri dönüyor

Sony, bir sonraki PlayStation State of Play canlı yayınını duyurdu. Etkinlik, 27 Ekim Çarşamba günü TSİ 23.59‘da gerçekleşecek ve yaklaşık 20 dakika sürecek. Gösteri, üçüncü parti oyunlardan duyurulara yer verecek.

Konsol devi, State of Play’in PS5 ve PS4 için gelecek üçüncü parti oyunlardan duyurulara ve güncellemelere odaklanacağını açıkladı. Yani birinci taraf oyun veya donanım duyuruları beklemeyin. Ek olarak, 20 dakikalık gösterinin önceden duyurulan oyunlara yeni bakışlar ve dünya çapındaki ortaklarından birkaç açıklama paylaşacağını belirtti.

Sony ayrıca yayını eş zamanlı aktarmak isteyebilecek olan yayıncı ve kuruluşları, State of Play’in telif hakkıyla korunan müzikler içerebileceği konusunda uyardı. Etkinlik yayınlandıktan sonra hem PlayStation Twitch hem de YouTube kanallarında canlı olarak yayınlanacak ve yayın sonrasında video olarak sunulacak.

PlayStation State of Play, birinci parti oyunlara yer vermeyecek olsa da yine birçok heyecan verici duyuruyla gelecektir. Final Fantasy 16, Little Devil Inside, Forspoken, Ghostwire: Tokyo ve Stray gibi oyunlar sahne alabilir. Sony’nin son State of Play etkinliği Temmuz ayında gerçekleşmiş ve Death Stranding: Director’s Cut, Moss: Book 2, Sifu gibi oyunlara yer vermişti.

Bir sonraki State of Play yayınını sitemiz üzerinden de yayınlayacağız. Yeni etkinlikte hangi oyunları görmeyi umuyorsunuz? Yorumlarda tahminlerinizi paylaşabilirsiniz. Etkinlikle ilgili detaylar açıklandığında sizlere bildireceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.