Crash Team Rumble, son içerik güncellemesini almaya hazırlanıyor

Toys for Bob, Crash Team Rumble için içerik desteğini sonlandırıyor. Takım tabanlı çok oyunculu oyun, yakında son güncellemesini alacak.

Oyuncular, oyuna girdiğinde son içeriğin önümüzdeki günlerde geleceğini belirten bir mesajla karşılaşıyor. Rekabetçi Crash Bandicoot oyununun sunucuları şimdilik çevrimiçi kalacak.

Crash Team Rumble, Crash Bandicoot serisinden karakterlerin yer aldığı 4v4 çok oyunculu bir deneyim olarak Haziran 2023’te sadece PlayStation ve Xbox konsollarına geldi.

Geliştiriciler, oyun daha ilk yılını doldurmadan içerik desteği sonlandırıyor. Sunucuların kapanması da uzun sürmeyecek gibi görünüyor…

Crash Team Rumble, çıkış tarihi

Crash Team Rumble tüm sezonları oyunculara açıyor

Crash Team Rumble’ın 4 Mart tarihinde yayınlanacak son güncellemesi, üç sezonun tüm içeriğini birleştiren yeni bir Battle Pass sunacak.

Oyuncular, 104 yeni öğeyi içeren 500 seviyeli Battle Pass’e ücretsiz erişebilecek. Seviyeler, sezon 1’den 3’e kadar olan tüm Battlepass içeriğini ve tüm etkinlik ödüllerini içerecek.

Ayrıca Crash Coin satın alımları kapatılacak ve oyuncular mevcut Crash Coinlerini kullanarak Battlepass için seviye atlama satın alabilecekler.

Crash Team Rumble

Oyun içi para biriminin sonlandırılmasından sonra oyunlar genelde uzun ömürlü olmazlar… Çevrimiçi sunucuların kapatılmasına dair herhangi bir duyuru gelirse sizlerle paylaşacağız.

Bu arada, geliştirici Toys for Bob dün Activision ve Microsoft’tan ayrılacağını duyurdu. Bağımsızlığını ilan eden stüdyo yeni oyunu üzerinde çalışmalara başladığını açıklasa da daha fazla detay vermedi.

Crash Bandicoot serisinin geleceği şimdilik belirsiz ancak stüdyo, Microsoft ile iş birliğine devam etme niyetinde. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.