GreedFall 2: The Dying World bu yaz erken erişimle çıkış yapacak

Yayıncı Nacon ve geliştirici Spiders, GreedFall 2: The Dying World için yeni bir fragman paylaştı. Oyun bu yaz erken erişimle PC’de çıkış yapacak.

GreedFall 2, tam sürümde PS5, Xbox Series X/S ve PC’ye gelecek ancak Steam kullanıcıları oyunu erken erişimle bu yaz deneyimleyebilecek. Henüz net bir çıkış tarihi belirtilmedi.

Spiders, yeni fragmanda oynanışa yer vermedi ancak hikayeye, dünyaya ve savaş aksiyonuna sinematik olarak kısa bir bakış sundu.

GreedFall 2 fragmanı, ilk oyunda Kuzey Amerika’dan ilham alan adada oyuncuların keşfettiği Teer Fradee’deki yerleşime yapılan saldırıyla açılıyor.

Saldırganların büyük ve güçlü bir paralı asker şirketi olan Coin Guard’ın üyeleri olduğu görülüyor. İşgalciler, GreedFall 2’nin kahramanı ve köylüleri muhtemelen köle işçiliği için Gacane kıtasına götürüyor.

Ancak kahraman, büyü ve fiziksel güçleriyle kaçıyor. Daha sonra üç arkadaşıyla savaş alanına gidiyor ve burada golem benzeri devasa bir canavarla karşılaşıyor.

GreedFall 2: The Dying World

GreedFall 2: The Dying World ile macera devam ediyor

GreedFall 2, De Sardet’in ilk oyundaki maceralarından 3 yıl öncesinde başlıyor. Bu sefer, kolonicilerin tarafından adasından zorla koparılan ve Gacane kıtasına götürülen bir Teer Fradee yerlisi olarak oynuyorsunuz.

Savaşın harap ettiği, Malichor vebasının ve farklı grupların siyasi entrikalarının yaraladığı bu eski dünyada, özgürlüğünüzü yeniden kazanmanız ve kendi kaderinizin kontrolünü yeniden kazanmanız gerekiyor.

GreedFall 2: The Dying World

Diplomasi, kurnazlık veya savaşın yanı sıra kurduğunuz müttefiklerin yardımını kullanarak, bir adamın kıtanın ve adanın sonu anlamına gelebilecek fetih hırslarına son vermek size kalmış.

Ayrıca eski kıtayı keşfederken GreedFall’ın eşsiz dünyasında Bridge Alliance’ın yıldızları şehri Olima’dan Uxantis kıyılarına kadar yeni manzaralarda seyahat edecek ve bu antik toprakların sırlarını ortaya çıkaracaksınız.

GreedFall: Gold Edition

Kendi karakterinizi yaratıp ve ekibinize katılacak müttefikler bulabileceksiniz. O yardım edebilir, sırlarını açığa çıkarabilir ve onları arkadaşlarınız, rakipleriniz ve hatta sevgiliniz yapabilirsiniz. Her seçim maceranızı etkileyecek.

GreedFall 2, diplomasi, manipülasyon, sızma ve savaşın hedeflerinize ulaşmanız için uygun yollar olduğu, giderek daha da derinleşen bir RPG deneyimi vadediyor.

Devam oyununun erken erişim ve çıkış tarihi açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.