Death Stranding 2’nin grafikleri, oyun çıktığında daha iyi görünecek

Death Stranding 2 On The Beach, PlayStation State of Play’de gösterilmişti. Fragmandaki oyun içi görüntüler, PS5’te elde edilmişti.

HideoTube‘un son bölümünde konuşan Hideo Kojima, Death Stranding 2’nin görsellerinin, piyasaya sürüldüğünde daha da iyi görünmesini beklediklerini açıkladı.

Başarılı geliştirici, oyunun varlıklarının hazır olduğunu ve sadece geliştirme ekibinin bunları oluşturması gerektiğini belirtti. Ayrıca oynanışa ve yeni özelliklere ilişkin bazı ek detaylar paylaştı.

Death Stranding 2, On The Beach

Death Stranding 2, Sam ve dünya genelinde yenilikler getirecek

Kojima’ya göre, kahramanımız Sam Porter Bridges artık daha iyi hareket etmek ve daha rahat dövüşmek için sırt çantasını çıkarabilecek.

Oyunda çok sayıda taşıt ve gerçek zamanlı arazi deformasyonu da olacak. Tüm bunların yanı sıra deprem, orman yangını ve sel gibi nedenlerle yollar kapanabilecek.

State of Play fragmanında gösterilen gemiye Magellan adı veriliyor ve teslimatlarınızda size eşlik eden hareketli bir üs görevi görecek. Ayrıca yeraltına da inebileceksiniz.

Death Stranding 2, On The Beach

Death Stranding 2, Sam’in Kiral Ağ’a bağlanmak için gittiği Amerika dışındaki bir kıtada geçiyor. Bağlandığında gemi o bölgelerde serbestçe hareket edebilecek ve siz de onu kendinize doğru çağırabileceksiniz.

Öte yandan Fragile, UCA dışındaki bölgeleri birbirine bağlamak için Drawbridge adında yeni bir grup kurdu. Onlara liderlik ediyor ve artık geçmişteki zayıf hali değil.

UCA’nın işi yapması bir istila olarak görülebileceği için ağı özel bir kuruluşun kurması gerekiyor. Yönetmene göre Fragile, devam oyununda önemli bir rol oynayacak.

Death Stranding 2 hakkında daha fazlası açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Bu arada Kojima, yeni oyunu Physint’in arkasındaki motivasyonu da açıkladı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.