Death Stranding Director’s Cut, ‘Çok Zor’ modu ile gelecek

Death Stranding Director’s Cut, yeni nesil özelliklerle Eylül ayında oyuncularla buluşacak. Geçtiğimiz günlerde oyunun PS5 için geliştirilmiş özellikleri detaylı olarak açıklanmıştı. Görünüşe göre daha fazlası yolda. Hideo Kojima, oyuncuları oldukça zorlayacak bir modun da pakete dahil edileceğini belirtti.

Hideo Kojima, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Death Stranding Director’s Cut’ın “Very Hard” (Çok Zor) olarak adlandırdığı zorluk modunu içereceğini duyurdu. Kojima, yeni zorluk modu hakkında herhangi bir detaya değinmedi, ancak iddialı oyuncular, kargoculuk macerasını daha zorlu bir seviyede deneyimleyebilecek.

Death Stranding Director’s Cut, yalnızca PlayStation 5 için geliştirilmiş sıradan bir yükseltme değil. Oyun, yeni oynanış özelliklerinin yanı sıra keyfini çıkarabileceğiniz yeni içeriklerle genişletildi. Yeni nesil sürümde genişletilmiş bir hikayenin yanı sıra keşfedilecek yeni silahlar, araçlar, ekipman, modlar, görevler ve bölgeler de olacak. Sony kısa süre önce Death Stranding’in kullanıcı arayüzünün de geliştirileceğini açıkladı.

Yayınlanan tanıtım fragmanında, oyunun yukarıdakilere ek olarak yeni Firing Range modu ve Fragile Circuit yarış moduyla geleceği görüldü. Ayrıca detaya girilmese de Friend Play ve Liderlik Tabloları gibi yeni çevrimiçi özelliklerin ekleneceği açıklandı. Tüm bunların yanı sıra oyunun PC versiyonuna eklenen Half-Life ve Cyberpunk 2077 içerikleri de sonunda Director’s Cut aracılığıyla PlayStation oyuncularıyla buluşacak.

Death Stranding Director’s Cut, 24 Eylül 2021 tarihinde yanızca PS5’e özel olarak piyasaya sürülecek. Yeni nesil sürümün özelliklerine, fiyatına, tanıtım fragmanına ve daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz. Kojima Productions tarafından gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.