FIFA 22 fragman eşliğinde duyuruldu: İşte çıkış tarihi ve fiyatı

EA, dün FIFA 22’nin kapak yıldızının Fransız yıldız Kylian Mbappe olacağını paylaşmıştı. Yayıncı, söz verdiği gibi bugün popüler futbol serisinin yeni oyununu fragman eşliğinde duyurdu. FIFA 22, 1 Ekim 2021‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Stadia ve PC’ye gelecek.

FIFA 22 duyurusuna eşlik eden fragman, EA tarafından “devrim yaratan futbol oynanışı” olarak tanımlanan yeni HyperMotion Teknolojisini vurguluyor. Bu teknoloji, gelişmiş 11’e 11 maç yakalama ve makine öğrenimi teknolojisini bir araya getirerek; PS5, Xbox Series X/S ve Stadia için en gerçekçi, en akıcı ve en hızlı tepki veren futbol deneyimini sunmayı amaçlıyor.

FIFA 22 duyuru fragmanı:

FIFA 22, Kariyer Modu, VOLTA Futbolu, Pro Clubs ve FIFA Ultimate Team gibi oyuncuların en sevdiği modları içerecek. Ayrıca bu yılın odak noktaları; yenilenen kaleci sistemi, Kariyer Modunda kulüp oluşturma deneyimi, VOLTA Futbolu’nda yeniden tasarlanan oynanış ve FIFA Ultimate Team Heroes’un tanıtımı olacak. FIFA Ultimate Team Heroes, kült oyuncuların hikayelerini ve zaferlerini temsil eden tamamen yeni öğeler olarak tanımlanıyor.

Serinin yeni oyunu, 90’dan fazla stadyum, 30 ligde 700’den fazla takım ve 17.000’den fazla oyuncuyu içerecek. Ayrıca UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, yeni UEFA Avrupa Konferans Ligi, Premier Lig, Bundesliga, LaLiga Santander, CONMEBOL Libertadores ve CONMEBOL Sudamericana gibi dünyanın en büyük liglerini ve kupa organizasyonlarını da oyuncularla buluşturacak.

FIFA 22 sürümleri ve fiyatı:

FIFA 22, Kylian Mbappe

PlayStation

  • Standart Sürüm (PS4) – 500 TL
  • Standart Sürüm (PS5) – 560 TL
  • Ultimate Sürüm – 700 TL

Xbox

  • Standart Sürüm (Xbox One) – 499,99 TL
  • Standart Sürüm (Xbox Series X/S) – 559,99 TL
  • Ultimate Sürüm – 699,99 TL

PC (Steam)

  • Standart Sürüm – 419,99 TL
  • Ultimate Sürüm – 559,99 TL

FIFA 22 ön sipariş bonusları ve sürüm içerikleri için Steam sayfasına buradan, PlayStation Store sayfasına buradan ve Microsoft Store sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.