Death Stranding Director’s Cut – Final Fragmanı yayınlandı

PS5’e özel Death Stranding: Director’s Cut için geri sayım başladı ve yönetmen Hideo Kojima, oyunun genişletilmiş ve geliştirilmiş yeni nesil sürümünün final fragmanını yayınlandı. Görüntüler, kargo taşımacılığı macerasının en korkunç anlarından oluşan bir slayt gösterisi sunuyor.

Kojima tarafından yönetilen ve düzenlenen final fragmanı, oyunun gerilim dolu kırılma anlarına yaklaşık beş dakikalık derin bir bakış sağlıyor. Bazı dövüş sahne ve yeni yarış pisti gibi birkaç istisna dışında, fragman neredeyse tamamen ara sahne görüntülerinden derlendi. Fragmanın sonunda da Heartman’ın beğeni gönderdiği bir görüntü var ve yeni sürümle birlikte geliştirildiği öne sürülen Social Strand sistemine gönderme yapıyor.

Death Stranding Director’s Cut final fragmanı:

Ne yazık ki, Kojima’nın seçtiği görüntüler, oyundaki en kötü anları bir araya getiren bir korku tüneli gibi görünüyor. Sam Bridges’in boğazından çıkarak beğeni gönderen bebeğimizin görüntüsüyle başlayarak, ürpertici bir müzik eşliğinde, oyun dünyasını tanımlayan çevresel kaosun hızlı bir özetini gösteriliyor.

Death Stranding Director’s Cut’ın tanıtımında Monster Energy kutusu, tanıdık bir yüz ya da umut verici bir his yok. Belki de Hideo Kojima orijinal sürümden daha da ürkütücü bir yaklaşıma yönelmiş olabilir. Oyunun dünyası kaosun eşiğinde yeterince korkutucu olsa da, Sam’in işi, taşımacılık tarafındaki yeni özelliklerle biraz daha kolaylaşacak. Daha önce yayınlanan oynanış fragmanı, yeni teslimat yöntemlerini gösteriyordu. Kaçırdıysanız, videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Death Stranding Director’s Cut, 24 Eylül‘de yalnızca PS5 için piyasaya sürülecek. Yeni nesil sürümün ilerleyen zamanlarda PC oyuncularına da sunulması olası.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.