Death Stranding: Director’s Cut yakında PC’ye geliyor

Death Stranding Director’s Cut, 2022 İlkbaharında PC oyuncularıyla buluşacak. Yayıncı 505 Games, kargoculuk simülasyonunun yeni nesil sürümünün, konsolların ardından Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PC’ye geleceğini açıkladı.

Death Stranding’in PC sürümünün, Intel’in XeSS süper örnekleme teknolojisini destekleyen ilk oyunlar arasında olduğu ve PC donanımlarında ek bir donanım gücü olmadan oyunda daha iyi performans göstereceği de doğrulandı. XeSS desteğinin ötesinde daha fazlası paylaşılmamış olsa da, geliştirilmiş sürümün yakında PC’ye çıkacağını öğrendik.

Death Stranding, PC’ye ikinci kez geliyor

Death Stranding, Director's Cut

Hideo Kojima’nın açık dünya macera oyunu Death Stranding ilk olarak Temmuz 2020‘de PC platformuna geldi. Oyun, hem Steam hem de Epic Games Store’da satışa sunuldu. Director’s Cut, geçtiğimiz Eylül ayında PS5 için çıksa da, kısa süreliğine Sony’nin konsolunda özel kalacak gibi görünüyor.

Death Stranding Director’s Cut sürümü, PS5 konsoluna geliştirilmiş grafik modları ve DualSense desteğinin yanı sıra yeni silahlar, yeni ekipmanlar, kargoculuk özellikleri, yepyeni bir yarış pisti, çevrimiçi sıralama sistemi, yeni müzikler ve daha fazlasıyla geldi. Ayrıca büyümüş bir bölgede genişletilmiş bir hikâye, yeni düşmanlar, ekstra görevler ve mini oyunlar getirdi.

Tüm bunların yanı sıra Half-Life ve Cyberpunk 2077 içerikleri yeniden dahil edilecek. Director’s Cut PC sürümünü satın alanlar aşağıdaki bonusları da elde edecek:

  • “‘The Art of DEATH STRANDING’den Seçmeler” Dijital Kitap (Titan Books)
  • Sırt Çantası Yamaları
  • Bridges Özel Teslimat Kostümü (Gold)
  • BB pod kişiselleştirmesi (Chiral Gold)
  • Güç Eldivenleri (Gold)
  • Bridges Özel Teslimat Kostümü (Silver)
  • BB pod kişiselleştirmesi (Omnireflektör)
  • Güç Eldivenleri (Silver)

Death Stranding Director’s Cut PC sürümünün çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Oyunun kapsamlı sürümüyle sunulan yeni özelliklere buradan göz atabilirsiniz. Son olarak yeni sürümle ilgili detaylı bilgi için Steam sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.