Deep Rock Galactic, PS4 ve PS5 için derecelendirildi

Deep Rock Galactic, Tayvan oyun derecelendirme kurulu tarafından PS4 ve PS5 için listelendi. Ghost Ship Games’in bilim kurgu temalı kooperatif birinci şahıs nişancı oyunu yakında PlayStation oyuncularıyla buluşabilir.

Deep Rock Galactic, ilk olarak PC’ye erken erişimle geldi ve 2018’den beri Steam platformunda mevcuttu. Oyun, daha sonra 2020 yılında resmi olarak PC ve Xbox One için çıkış yaptı. Geliştirici Ghost Ship Games ve yayıncı Coffee Stain Studios, PlayStation sürümlerini henüz onaylamadı.

Deep Rock Galactic için büyük bir duyuru yolda

Geliştirici Ghost Ship Games, birkaç gün önce bir teaser yayınladı ve 4 Kasım‘da büyük bir güncelleme duyurusu geleceğini açıkladı. Belki de PS4 ve PS5 sürümleri aynı gün duyurulabilir. Öte yandan Tayvan oyun derecelendirme kurulu, daha önce birçok oyunu doğru bir şekilde ortaya çıkardı ve sızıntının doğru olması muhtemel.

Deep Rock Galactic, oyuncuların rastgele oluşturulmuş mağara sistemlerini keşfettiği 1-4 oyunculu kooperatif bir deneyim sunuyor. Oyunda uzay cücelerinden oluşan bir takım, uzaylı yaratıklarla savaşırken değerli kaynakları toplamak için mağara sistemlerini keşfediyor. Oyuncular, Nişancı, İzci, Sondajcı ve Mühendis rollerinden birini seçiyor.

Oyun, piyasaya sürüldüğü günden bu yana MegaCorp Paketi, Dark Future Paketi, Roughneck Paketi ve Dawn of the Dread Paketi gibi çeşitli kozmetik eklentiler aldı. Bu eklentiler, oyuncuların silahlarının görünümünü cyberpunk ve yüksek teknoloji temalarına göre değiştirmelerine olanak tanıyor. Yakın zamanda, Cadılar Bayramı temalı bir güncelleme de yayınlandı.

Deep Rock Galactic’in PlayStation sürümleri onaylandığında sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.