Heyecanla beklenen Uncharted filminden ilk fragman geldi

Başrollerinde Tom Holland ve Mark Wahlberg’in yer aldığı Uncharted filminin ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanda PlayStation’a özel oyun serisindeki sahneleri andıran görüntüler yer alıyor.

Uncharted filminde genç Nathan Drake bir barmen olarak karşımıza çıkıyor. Kahramanımız maceraya atılmadan önce akıl hocası ve yoldaşı olan Victor “Sully” Sullivan ile bir araya geliyor. Fragmanda görünmese de, oyuncuların Uncharted 4: A Thief’s End’de tanıştığı Nathan’ın erkek kardeşi Sam‘den de bahsediliyor. Antonio Banderas, filmde çok daha fazla kaynağa sahip olan rakip hazine avcısı olarak rol alıyor.

Fragmanda, Nathan Drake’in Uncharted 3: Drake’s Deception’da korsan gemisinde mahsur kaldığı bölüm ve aksiyon dolu kargo uçağı sahnesi de var. Oyunların temasıyla örtüşen, oyuncuların rollerine oturduğu, aksiyon dolu görüntüleri aşağıdan izleyebilirsiniz.

Uncharted fragmanı:

Görüntülerde Mark Wahlberg’in canlandırdığı Sully karakteri, bıyıksız olarak karşımıza çıkıyor. Filmin bir noktasında bıyıklı olarak karşımıza çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmiyor. PlayStation’a özel serisini geliştiren Naughty Dog’un eş başkanı Neil Druckmann, yönetmen Ruben Fleischer’ın hem oyun serisinin sıkı hayranlarına hem de seriye yeni başlayanlara hitap eden eğlenceli ve aksiyon dolu bir film yapacağını belirtmişti.

Nathan Drake karakterinin gençliğine inen bir başlangıç hikayesi bizleri bekliyor. Filmin kadrosunda Tom Holland ve Mark Wahlberg’in yanı sıra Tati Gabrielle (Braddock), Sophia Ali (Chloe Frazer) ve Antonio Banderas gibi önemli isimler yer alıyor.

Uncharted, 18 Şubat 2022‘de sinemalarda gösterime girecek. Filmin ilk fragmanını nasıl buldunuz? Sizce ortamlar ve oyuncular karakterlerle uyumlu görünüyor mu? Yorumlarda fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.