Destroy All Humans! 2 – Reprobed resmi olarak duyuruldu

Destroy All Humans! 2 – Reprobed, geçtiğimiz hafta PlayStation tarafından sızdırılmasının ardından onaylandı. Üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu, THQ Nordic 10th Anniversary Showcase kapsamında resmi olarak duyuruldu.

Destroy All Humans! 2’nin remake versiyonu, yeni nesil konsollara ve PC’ye gelecek. Yayınlanan sinematik fragman, Rammstein – America şarkısı eşliğinde aksiyon dolu görüntülere yer veriyor. Uzaylı kahramanımız Crypto, dünyanın dört bir yanına uçarak insanoğluna kök söktürmeye ve yıkımına devam ediyor. Gezegen dışı varlıklar her zaman dost canlısı olacak diye bir şey yok!

Destroy All Humans! 2 – Reprobed sinematik fragmanı:

Devam oyunu, Destroy All Humans’ı yenileyerek geçtiğimiz yıl geri getiren stüdyo olan Black Forest Games tarafından geliştirildi. Remake sürümü, 2006 yapımı orijinal oyun Unreal Engine 4 ile PS5, Xbox Series X ve PC için yeniden inşa edildi.

Crypto, 1960’larda dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde, ilk oyundan daha fazla açık dünya ortamıyla yepyeni zorluklar üstlenmek için geri dönüyor. Ek olarak, tüm hikaye iki oyunculu kooperatif olarak bölünmüş ekranda oynanabilecek. Çevrimiçi oyunun olup oklmayacağı henüz bilinmiyor.

Yeni remake sürümü, ilk oyundan çok daha fazla güç, yetenek ve konum içeriyor. Uçan Daire renklerini ve ilk remake sürümündeki Crypto görünümlerini açabilecek ve daha fazla kişiselleştirme seçeneğinin tadını çıkarabileceksiniz. THQ Nordic ve Black Forest Games, remake sürümünde geliştirilmiş doku, ışık ve efektleri göstermek için oynanış fragmanı da yayınladı.

Oynanış fragmanı:

Destroy All Humans! 2 – Reprobed, PS5, Xbox Series X ve PC’ye geliyor. Şu anda yenilenen sürümün bir çıkış tarihi yok ancak açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.