Destroy All Humans 2 – Reprobed, PlayStation tarafından sızdırıldı

Destroy All Humans 2’nin HD remake versiyonu PS5’e gelmeye hazırlanıyor. PlayStation Twitter hesabı, Destroy All Humans 2 – Reprobed adlı PS5 sürümünü yaklaşık iki dakikalık bir fragmanla sızdırdı. Elbette paylaşım kısa süre sonra kaldırıldı.

Devam oyununun sızdırılan fragmanı için Google araması yapıldığında, PlayStation Facebook sayfasında ‘özel’ (private) olarak işaretlenen bir video da görülüyor. Black Forest Games tarafından geliştirilen Destroy All Humans 2’nin yenilenen sürümünün 17 Eylül Cuma TSİ 22:00‘de gerçekleşmesi planlanan THQ Nordic Showcase etkinliği sırasında resmi olarak duyurulması bekleniyor.

Uzaylı istilası, Destroy All Humans 2 ile devam ediyor

Destroy All Humans 2 remake

Destroy All Humans 2, ilk oyundaki olaylardan 10 yıl sonrasını konu alıyor. Yıl 1969 ve Furon uzaylı Crypto, insanlığı köleleştirmek amacıyla ABD Başkanı’nın kimliğine bürünüyor. KGB, Sovyetler Birliği için bir tehdit olarak görülen Furonlara ana gemilerini yok ederek bir mesaj göndermeye karar verir.

Crypto bu gelişmeye pek sıcak bakmaz ve yoluna çıkan gizli ajanlar, dev yaratıklar ve ninja savaşçılara karşı mücadele eder. Uzaylı kahramanımız, kendisine yardımcı olacak silahlar, jetpack, insan kaçırma yöntemleri, hırsızlık ve müzikle dans etme gibi zihinsel yeteneklere sahip. Tüm bunlar, kaldırılmadan önce sızdırılan fragmanda görülebiliyordu.

Destroy All Humans 2’nin HD remake sürümü muhtemelen THQ Nordic Showcase sırasında açıklanacak. Yayıncının 10. yıl dönümünü kutladığı etkinliğin birçok tanıtıma ve duyuruya sahne olması bekleniyor. Ocak ayında, THQ Nordic stüdyolarında, 60’ın üzerinde oyunun geliştirilmekte olduğu bildirildi. Görünüşe göre henüz duyurulmamış projelerden biri daha ortaya çıktı. Etkinlikte sırasında öne çıkan tanıtımları sizlerle paylaşacağız.

Gösteri sırasında Destroy All Humans 2 – Reprobed’ın yanı sıra Titan Quest 2 ve yeni bir Outcast oyunu göreceğimiz konuşuluyor. Yakın zamanda ortaya çıkan bir GeForce Now sızıntısı, yayıncının geliştirme aşamasında olabilecek diğer oyunlarının Destroy All Humans! 3 ve yeni bir Wreckfest oyununun olduğunu bildiriyor. Neyse ki öğrenmek için çok fazla beklemeyeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.