Diablo 2: Resurrected’ın Terör Lordu’nu gösteren yeni sinematik fragmanı yayınlandı

Diablo 2: Resurrected önümüzdeki hafta oyuncularla buluşacak. Oyun, yayınlanan yeni fragmanda vurgulandığı üzere oyunda göz alıcı grafikler sunan yenilenmiş sinematiklerle gelecek.

Oyuncular, Diablo 2: Resurrected açık betasının bir parçası olarak oyunun ilk iki perdesinin yeniden düzenlenmiş sinematiklerini izleme şansına sahip oldular. Ancak yeni fragman, Karanlık Gezgin’in korkunç bir şekilde Terör Lordu‘na dönüşümü de dahil olmak üzere Act 3-5‘ten görüntüler içeriyor.

Sinematikler, fragmanda gördüğünüz üzere orijinal Diablo 2’ye inanılmaz derecede sadık kalmış ancak artık daha modern görsellerle yeniden doğuyor. Geliştirici Blizzard her zaman oyun tarihindeki en iyi sinematiklerle tanındı ve yenilenen klasik, bu başarıyı kaldığı yerden sürdürüyor.

Diablo 2: Resurrected, oynanış açısından büyük ölçüde 2000 yapımı orijinal oyunla aynı olsa da, konsollara ilk kez gelecek. Oyunun konsol sürümü, kontrol cihazıyla doğrudan karakter hareketi ve Diablo 3‘ü anımsatan bir yetenek barı içerecek.

Aksiyon-RPG klasiğinin remaster sürümü, Blizzard’ın Battle.net istemcisinin modern versiyonu ve konsollar ile PC arasında çapraz ilerleme desteğinin yanı sıra geliştirilmiş görseller ve yükseltmeler içeriyor. Bununla birlikte, oyunun yapay zekasında sorunlara yol açtığı için oyun PC sürümü, gerçek ultra geniş monitör desteğine sahip olmayacak.

Diablo 2: Resurrected, 23 Eylül‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Oynanış görüntülerini içeren önceki fragmanı buradan izleyebilirsiniz. Blizzard, diğer yandan Diablo 4 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Geliştirici serinin bir sonraki oyunu için henüz bir çıkış tarihi vermedi.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.