Diablo 4 için son bir açık beta düzenlenecek

Diablo 4 önümüzdeki ay tekrar oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Blizzard, son bir açık beta hafta sonu düzenleyeceğini duyurdu.

“Server Slam” olarak adlandırılan etkinlik, 12-14 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Herkese ücretsiz katılım hakkı veren açık beta, adından da anlaşılacağı üzere sunucular için gerçek bir test olacak.

Diablo 4 açık betası, Prologue (Giriş Bölümü), Act 1’in tamamı ve ilk Bölge’ye erişim sunacak. Oyuncular, beş farklı sınıfta – Barbarian, Druid, Necromancer, Rogue ve Sorcerer – karakter oluşturup 20 seviye sınırına kadar oynayabilecek.

Diablo 4 açık beta katılımcılarına yeni hediye

Katılımcılar, betanın en zorlu düşmanı Ashava’yı yenebilirlerse ana oyuna taşınacak olan Cry of Ashava adlı binek kozmetik ödülünü kazanabilecek.

Blizzard ayrıca önceki Erken Erişim ve Açık Beta’da sunulan ödülleri yeniden etkinleştirerek oyunculara tam oyun yayınlanmadan önce ödülleri kazanmaları için bir şans daha verecek:

  • Initial Casualty Title: Bir karakterle Kyovashad’a ulaşarak kazanılır..
  • Early Voyager Title: Bir karakterde 20. seviyeye ulaşarak kazanılır.
  • Beta Wolf Pack Cosmetic Item: Bir karakterde 20. seviyeye ulaşarak kazanılır.

“Server Slam” açık betası sırasında yapılan herhangi bir seviye veya karakter ilerlemesi, etkinlik sona erdiğinde kaybolacak. Sadece yukarıdaki kozmetik ödüller tam sürüme aktarılacak.

Diablo 4, 6 Haziran’da PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. Digital Deluxe veya Ultimate sürümlerini ön sipariş verenler 4 güne kadar erken erişim elde edecek.

Oyunun sürüm ve fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.