Marvel’s Spider-Man 2: Peter Parker’ın hareket yakalama ve seslendirme çalışmaları tamamlandı

Sony, Marvel’s Spider-Man 2 hakkında sessizliğini koruyor. Ancak sonbaharda çıkacağı onaylanan devam oyunu, endişelerin aksine gecikmeyebilir.

Seride Peter Parker’ı seslendiren Yuri Lowenthal tarafından yapılan yeni açıklamalar, heyecanla beklenen Spider-Man 2’nin planlandığı gibi bu yıl piyasaya sürüleceğine işaret ediyor.

Lowenthal kısa bir süre önce Skybound’un kısa süre önce çıkan yeni oyunu Homestead Arcana için Reddit’te bir soru-cevap oturumu düzenledi.

Marvel's Spider-Man 2

Elbette aralarda Marvel’s Spider-Man 2 soruları da geldi. Bir kullanıcı, Lowenthal’a seslendirme ve hareket yakalama çalışmalarının devam edip etmediğini sordu.

Oyuncu her ikisi için de kendine düşen kısmının tamamlandığını belirtti. Başrol karakterini canlandırdığı düşünülürse, çalışmaların ileri bir noktada veya bitmiş olması beklenebilir.

Lowenthal en son Ocak ayında verdiği bir röportajda, çok büyük bir oyunun yolda olduğunu ve bu yüzden hala biraz çalıştığını belirtmişti.

Marvel's Spider-Man 2

Eğer Marvel’s Spider-Man 2 prodüksiyonda bu kadar fazla yol aldıysa neden tanıtılmıyor? Şimdiye kadar PlayStation Showcase 2021’de paylaşılan kısa bir teaser fragmanından fazlasını göremedik.

Devam oyununda Venom karakterini canlandıran aktör Tony Todd, çıkış tarihinin Eylül gibi göründüğünü söylemişti. Yakında tanıtım çalışmaları agresif bir şekilde başlayabilir.

Gelen son raporlar, Summer Game Fest öncesinde bir PlayStation Showcase etkinliğinin yapılacağını öne sürüyor. Söylentiler çok yoğun ve görünüşe göre Sony gerçekten de bir şeyler planlıyor.

Belki de Spider-Man 2 çok yakında yeniden karşımıza çıkabilir. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.