Dijital beyaz Xbox Series X ve Galaxy Black 2TB modeli geliyor

Microsoft yeni dijital ve 2 TB boyutlu Xbox Series X modellerini ve daha yüksek depolama çözümü sunan bir Series S modelini duyurdu.

Beyaz ve disk sürücüsüz 1 TB Xbox Series X, beyaz 1 TB Xbox Series S ve diskli özel sürüm 2 TB “Galaxy Black” Xbox Series X modelinden oluşan üç yeni model yıl sonuna doğru piyasaya sürülecek.

Yeni konsollar genel olarak bakıldığında daha yüksek depolama boyutu veya beyaz renk dışında herhangi bir yenilik sunmuyor. Tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Özel sürüm Galaxy Black, 2 TB SSD ile şimdiye kadarki “en hızlı, en güçlü Xbox deneyimi” olarak tanımlanıyor. Cihazın fiyatı 600 dolar / 650 euro olarak belirlendi.

Robot Beyazı rengiyle gelen ve tamamen dijital Series X ise 1 TB SSD ile gelecek. Cihaz, gerçekçi 4K oyun ve DirectX ışın izlemenin yanı sıra 120 FPS’ye varan akıcı kare hızları vadediyor. Fiyatı 450 dolar / 500 euro olacak.

Son olarak, yine Robot Beyaz renkteki 1 TB SSD’ye sahip yeni Xbox Series S, Quick Resume, hızlı yükleme süreleri ve 120 FPS’ye varan kare hızlarıyla öne çıkıyor. Raflarda 350 dolar / 350 euro fiyat etiketiyle yerini alacak.

Görünüşe göre bu konsol, siyah olan mevcut 1 TB modeline alternatif olacak. Xbox ailesinin yeni üyeleri için çıkış tarihleri belirlendiğinde sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Xbox’ın yeni donanım hamlelerini nasıl buldunuz? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Konsollara dair diğer detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.