Dragon Ball: The Breakers, konsollar ve PC için duyuruldu

Bandai Namco ve Dimps, Dragon Ball serisinin yeni oyununu duyurdu. Dragon Ball: The Breakers, yedi oyuncunun güçlü bir Raider’a karşı mücadele verirken, Temporal Seam adı verilen bir bölgede kaçmaya çalıştığı asimetrik çok oyunculu bir oyun olacak.

Dragon Ball: The Breakers’ta yedi kişilik bir takım, Temporal Seam‘de sıkışmalarına neden olan zamansal bir fenomene kapılıyor. Üstelik başka bir zaman çizgisinden gelen çok güçlü bir düşman olan Raider ile birlikte. Hayatta kalmak için Süper Zaman Makinesi‘ni kullanarak kaçmak zorundalar.

Takım üyelerinin hiçbiri süper güçlere sahip değil ve Zaman Makinesini ararken, aynı zamanda Raider’dan kaçmak için güçlendirilmiş eşyalar, silahlar ve araçlar kullanabilecek. Bu arada Raider, Cell, Buu veya Frieza’nın formunu alacak ve maç ilerledikçe güç toplayacak.

Dragon Ball: The Breakers duyuru fragmanı

Raider ve hayatta kalanlar, çeşitli avantajların ve kozmetik öğelerin kilidini açan bir ilerleme yolu seçebilecek. Hayatta kalanlar, Survivor karakter özelleştirme modunda görünümlerini tamamen kişiselleştirebilecek. Oyuncular ayrıca her maç için görünümler ve dekoratif ekipmanlar gibi çeşitli kozmetikler için harcanabilen krediler kazanacak.

Oyuncular, Dragon Ball Xenoverse 2 kayıt dosyalarını yeni oyuna bağlayabilecek. Ancak bunun ne gibi faydalar sağlayacağı henüz net değil. Yeni oyunda isteğe bağlı oyun içi satın alımlar da olacak.

The Breakers, serinin 37 yıllık aksiyon formülünü, 8 oyunculu asimetrik bir hayatta kalma oyunuyla yeniden yorumlayacak. Tıpkı Dead by Daylight, Predator: Hunting Grounds ve Friday the 13th: The Game oyunlarında olduğu gibi hayatta kalmaya çalışan oyuncular, tek bir düşmana karşı mücadele verecek.

Dragon Ball: The Breakers, 2022 yılında PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için gelecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.