Dying Light 2: Bloody Ties DLC’si tüm oyuncular için ücretsiz oldu

Techland, yeni Dying Light 2: Reloaded Edition’ın yayınlanmasının ardından Bloody Ties DLC’sini yeni ve mevcut oyuncular için ücretsiz hale getirdi.

Reloaded Edition artık aksiyon RPG oyununun temel sürümü oldu. İçeriğinde Kasım 2022’de oyunun ilk hikaye DLC’si olarak gelen Bloody Ties da yer alıyor.

Standart sürümüne sahip olanlar, oyunun ikinci yıl dönümünü kutlayan Reloaded Edition’a ücretsiz olarak yükseltebilir. Yeni oyuncular da standart olarak bu sürümü alıyor.

Dying Light 2: Reloaded Edition ayrıca New Game Plus ve Fotoğraf Modu gibi tüm ücretsiz oyun güncellemelerini de içeriyor. Aslına bakılırsa, artısı sadece ilk DLC.

Dying Light 2, Firearms güncellemesini aldı: Ücretsiz hafta sonu başladı

Dying Light 2’nin yeni yayınlanan Firearms güncellemesi, oyunculara ilk kez ateşli silahları sunmanın yanı sıra kıyamet sonrası zombi aksiyonuna bir dizi yeni özellik getirdi.

Reloaded sürümüne de dahil olan Firearms, oyunun şimdiye kadarki en büyük güncellemesi olarak geldi ve cephaneliğe ateşli silahlar (tabancalar, pompalı tüfekler, tüfekler ve SMG’ler) ekliyor.

Bu arada, 7 Mart’tan önce ön bölümü tamamlayan tüm oyuncular Harran Tabancası alacak. Techland bunların köklü bir tür değişikliğinden ziyade bir geliştirme olduğunu ve oyunun DNA’sını değiştirmeden yeni olasılıklar sağladığını belirtiyor.

Dying Light 2, Firearms

Diğer yeni özellikler arasında Survivor Görevleri yer alıyor. Bunlar, tüm becerilerinizi test etmeyi amaçlıyor ve tek başına oynamak mümkün olsa da, eşli oyun için tasarlandı. 29 Şubat ve 7 Mart’ta daha fazla görev eklenecek.

Ek olarak Villedor’un ilan panolarında, 50 Efsane Seviyesi ile Doppelganger Legend kıyafeti dahil kazanılacak daha fazla öğe var. Bu arada orijinal Dying Light’tan Tolga ve kardeşi Fatin de 29 Şubat’ta The City’ye geliyor.

Dying Light 2, 26 Şubat’a kadar ücretsiz hafta sonu fırsatı sunuyor. Oyunu denemek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.