Elden Ring’den 20 dakikalık kapsamlı bir oynanış videosu geldi

Bandai Namco ve FromSoftware, merakla beklenen yeni oyunları Elden Ring için 20 dakikalık bir oynanış önizlemesi yayınladı. Video, Lands Between’in geniş dünyasını, savaş mekaniklerini ve çok oyunculu özelliklerini sergiledi.

Elden Ring’in oynanış videosu, geçen ay sızdırılan görüntülerle benzer bir noktada geçiyor. İlk olarak Erdtree ve gizemli kalıntıları içeren dağlık bir ortamda başlıyor. Karakter, bir binek çağırarak dünyada dolaşmaya başlıyor. Bir süre sonra bir ejderha saldırısı oluyor ve yaratıkla hem binek üstünde hem de bineksiz olarak nasıl savaşıldığı gösteriliyor.

Ardından Lands Between’in gece manzaraları ve gizlilik mekanikleri sergileniyor. Oyuncu, kamp yerimiz olan Site of Grace‘de durakladıktan sonra gizemli bir kadın karakter ortaya çıkıyor. Bu noktadan sonra, dev yaratıklarla mücadeleye, rastgele karşılaşmalara, oyunun devasa haritasına, crafting menüsüne ve çok daha fazlasına yer veriliyor.

Elden Ring oynanış videosu:

Elden Ring, göz alıcı bir dünyaya ve çarpıcı görsellere sahip son derece kaliteli bir oyun olacak gibi görünüyor. Oyunun tarihi ve destansı teması, iyi bir hikayeyi beraberinde getirirse, oyunculara yıllarca unutulmayacak bir deneyim sunabilir.

Oyunun mekanikleri oldukça akıcı ve fiziği gerçekçi görünüyor. Sondaki boss savaşı görüntüleri oldukça çetin savaşlarda yer alacağımıza işaret ediyor. Eğer Elden Ring bu kalitede gelecekse, kesinlikle kütüphaneye eklemeye değer bir oyun olacaktır. Eğer oyunu merak ediyorsanız, oynanış görüntülerini mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz.

Elden Ring artık ön siparişe açıldı. Böylece Aksiyon RPG oyununun sürümleri ve fiyatları ortaya çıktı. Ancak PlayStation sürümleri, diğerlerinden iki kat daha pahalı… Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.