Elden Ring’in yaklaşık 30 saniyelik oynanış videosu sızdırıldı

FromSoftware, heyecanla beklenen yeni oyunu Elden Ring için daha önce oynanış görüntülerini içeren bir fragman yayınladı. Ancak sosyal medyada sızdırılan yeni oynanış görüntüleri, oyunun tanıtımlar dışında nasıl görüneceğine dair bir fikir veriyor.

Yaklaşık 30 saniye uzunluğundaki video, daha önce oyunun yönetmeni tarafından detaylandırılan Erdtree adlı ağaç ve yıkık bir kalenin yakınındaki kayalık bir tepenin üzerine geçiyor. Oyuncu, çevreye daha net bir bakış sunmak için kamerayı döndürdükten sonra kayaların üzerine tırmanıyor ve çıktığı yerde bulunan iki kartal havalanıyor.

Elden

Oynanış görüntülerinin Xbox One‘da elde edildiği öne sürülüyor ancak kim tarafından sızdırıldığı bilinmiyor. Gerçek olduklarını varsayarsak, yeni görüntüler, Elden Ring dünyası ve ana karakterin zıplama mekaniği hakkında daha iyi bir fikir veriyor. Yukarıdaki videoyu görüntüleyemiyorsanız buradan izleyebilirsiniz.

Tokyo Game Show 2021 sırasında Elden Ring yapımcısı ve eski PlayStation çalışanı Yasuhiro Kitao ile kısa bir röportaj gerçekleştirildi. Kitao, FromSoftware’in şu anda oyunun gelişimini tamamlamaya çalıştığını ve son derece meşgul olduğunu belirtti. Ekip, gelişiminin son aşamalarında olan aksiyon RPG oyununu tamamlamak için hafta sonları bile tam gaz çalışıyor.

Elden Ring, 21 Ocak 2022‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. George R.R. Martin’in de gelişim sürecine dahil olduğu oyunla ilgili şimdiye kadar ortaya çıkan detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Gelecek haber ve güncellemeler için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.