Elden Ring’in karakter oluşturma ekranından görüntüler ortaya çıktı

FromSoftware’in heyecanla beklenen yeni oyunu Elden Ring, derin kişiselleştirme özelliklerine sahip olacak. Oyunun karakter yaratıcısının henüz tamamlanmamış bir versiyonu, yakın zamanda yapılan kapalı ağ testinden görüntülerle sızdırıldı.

YouTube kullanıcısı ER-SA tarafından paylaşılan karakter oluşturma menüsü, oyuncunun vücut tipini, cinsiyetini ve daha fazlasını değiştirmeye izin veriyor. Seçeneklerin her biri işlevsel olmasına rağmen çoğunun ismi boş bırakıldığından, henüz tamamlanmamış olduğu anlaşılıyor.

Elden Ring – Karakter Oluşturma Ekranı

FromSoftware daha önce Demon’s Souls ile karakter oluşturma sistemlerinde ne kadar iddialı olduğunu göstermişti. Elden Ring de bir aksiyon RPG oyunu olmanın hakkını vererek, karakter tasarlamada ne kadar ileri gidilebileceğini gösterecek gibi görünüyor.

Yukarıdaki video, karakterinizin yüz hatlarından saçlarına, ten renginden vücut yapısına kadar birçok bileşeni istediğiniz kadar abartarak uygulayabileceğinizi gösteriyor. Yeni oyunun fantastik dünyasında nasıl rol alabileceğinizin bir sınırı yok. Kullanıcının oluşturduğu karakterden de bunu anlayabilirsiniz.

FromSoftware’in Elden Ring’in ardından bir sonraki Armored Core oyunu üzerinde çalışmaya başladığı bildirildi. Resetera kullanıcısı Red Liquorice, bir tüketici anketi paylaşarak mekanik savaş oyununun ilk ayrıntılarını ortaya çıkardı. Armored Core 6, yıllar sonra seriyi yeniden oyuncularla buluşturacak gibi görünüyor. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Elden Ring, 25 Şubat 2022’de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Aksiyon RPG oyununun sürüm ve fiyat bilgilerine buradan erişebilirsiniz. Ayrıca 2022 ve ötesinde en çok beklenen oyunların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.