Miles Morales romanının yazarı Marvel’s Spider-Man 2 ekibine katıldı

Spider-Man: Miles Morales romanı Wings of Fury‘nin yazarı Brittney Morris, Insomniac Games’in Marvel’s Spider-Man 2 ekibine katıldı. Daha önce sualtı macera oyunu Subnautica üzerinde de çalışan Morris, haberi Twitter hesabından duyurdu.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – Wings of Fury, PlayStation’a özel Miles Morales’i destekleyici bir roman olarak aynı gün piyasaya sürülmüştü. Morris, Insomniac’ın Marvel’s Spider-Man 2 ekibine yazar olarak katıldı ve yeni görevini 2022 yılındaki ilk projesi olarak duyurdu.

Marvel’s Spider-Man 2, PS5’e özel olarak 2023 yılında piyasaya sürülecek. Bu nedenle Insomniac Games’ten yeni duyuruların gelmesi uzun sürebilir. Stüdyo ayrıca Marvel’s Wolverine üzerinde de çalışıyor ve sürekli olarak işe alımlara devam ediyor.

Spider-Man: Miles Morales, ilk oyundan bağımsız bir yapım olarak piyasaya sürüldü ve kısa sürede en çok satan PS5 oyunlarından biri oldu. Oyun serisine aşina bir yazarın devam oyununda yer alması, projeye çok fazla şey katabilir. Marvel’s Spider-Man 2, şimdiden en çok beklenen oyunlar arasında ve Venom‘u maceraya dahil edecek.

Marvel's Spider-Man 2

Gelen ilk bilgilere göre Spider-Man 2 devasa bir oyun olacak ve ilk oyuna kıyasla daha karanlık bir temayla karşımıza çıkacak. Devam oyununun hikayesi, ilk oyunu ve Spider-Man: Miles Morales’i kapsayacak. Kahramanlarımız Peter Parker ve Miles Morales, yeni macerada yeniden bir araya gelecek.

Brittney Morris, 2018 yılında attığı bir tweet‘te bir gün video oyunları yazarlık yapmayı çok istediğini belirtmişti. Artık hayalleri gerçek oldu ve yeni görevinde başarılı olmasını dileriz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.